Aircargo vodič kamionu

AIRRFS s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiacod 80 € počítajuce do toho diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci EU.
Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla počas prepravý (počas prestávok na odpočinok) .
Používanie satelitného navigačného systému.
Udržiavanie komunikačného spojenia s dispečingom prostredníctvom FIREMNEJ app .MOB .
Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi CMR + Dodacie listy -.
Kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla.
Dodržiavanie pravidelných zákonom stanovených prestávok na odpočinok a regeneráciu .

Informácie o výberovom konaní

platené víkendy
- odmena za zácvik a zaškolenie nového vodiča mesačne na riadnu pracovnú zmluvu
- výkon práce vodiča MKD v rámci EÚ, prevažne DE,BE,NL,AT,FR,CZ,SK.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

A, C, E

Počet rokov praxe

1

- prax vo vedení nákladného vozidla minimálne 2 roky
- seriózne správanie
- chuť pracovať
- vodičský preukaz (skupina C, E)
- kvalifikačná karta vodiča
- platné psychotesty
- lekárske vyšetrenie

AIRRFS s.r.o. je slovenská dopravná spoločnosť zameraná na Letecku nákladnú dopravu . Je dcérskou spoločnostou je Barlee RFS Holandsko . Zaoberáme sa hlavne Medzi Letiskovými prepravami v rámci celej EU . Vozime high risk goods , auta , letecke motory , ULD letecke plechy tkzv letecké palety .
ID: 4180326  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac