Montážny technik telekomunikačnej techniky

AIRNET s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 320 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme skúseného technika, ktorého pracovnou náplňou bude:

- inštalácie optických a bezdrôtových internetových prípojok u zákazníkov,

- servis a údržba internetových a televíznych pripojení,

- práca vo výškach,

- konfigurácie koncových zariadení,

- komunikácia so zákazníkmi

Pri zaúčaní Ti pomôže skúsený kolega, ktorý ti odovzdá všetky potrebné vedomosti a osobne sa Ti bude venovať. Pracujeme od 7:45 do 16:15 počas pracovných dní.

-  práca v stabilnej spoločnosti

-  mladý a priateľský kolektív

-  príjemná pracovná atmosféra

-  pravidelné firemné akcie, teambuildingy

-  služobný telefón aj na súkromné účely

-  možnosť odborného a osobného rastu

-  odmeny pri odporúčaní nových potenciálnych klientov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, komunikačné a sieťové technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci, zodpovednosť, samostatnosť

- dobré organizačné a komunikačné schopnosti

- manuálna zručnosť

- chuť vzdelávať sa a napredovať

- schopnosť pracovať i vo výškach

- veľkou výhodou je odborná spôsobilosť podľa §21 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.

Sme moderná firma, ktorá svojimi službami prosperuje na trhu už viac ako 12 rokov v oblasti telekomunikácií. Na základe dlhoročných skúseností a moderných technológií ponúkame internetové pripojenie pre firmy a domácnosti, komplexné riešenie inteligentnej domácnosti, kamerových a zabezpečovacích systémov.

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
ID: 4788880  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac