Montážny technik telekomunikačnej techniky

AIRNET s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiacv závislosti od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prejav svoj potenciál a ukáž nám v Airnete svoj talent pri plnení pracovných úloh:
- inštalácie optických internetových prípojok a bezdrôtových prípojok vzduchom u zákazníkov,
- ťahanie a pokladanie optických vedení,
- práca na výškových objektoch (stožiare, priemyselné komíny...)
- konfigurácie koncových zariadení,
- komunikácia so zákazníkmi,
- svoju prácu ráno vždy začínate v Trnave, kde si prichystáte potrebnú výbavu podľa plánu a následne na pracovnom vozidle odchádzate do terénu k zákazníkom, prípadne vysielačom.

Pri tomto type práce sa vyžaduje odborná spôsobilosť v elektrotechnike a osvedčenie podľa §22 vyhlášky 508/2009 Z.z.

perspektívna a stabilná práca aj počas pandémie,
priateľská pracovná atmosféra,
mobilný telefón,
teambuildingové aktivity,
internet a televízia domov.

V prípade záujmu nám pošli CV na [email protected]. Vhodných záujemcov zavoláme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Potrebná je manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť a znalosť práce s pracovným náradím. Veľmi dôležité je, aby si sa nebál práce vo výškach, pretože bez toho nie je možné prácu vykonávať. Dôležitá je chuť učiť sa.

Sme moderná firma, ktorá svojimi službami prosperuje na trhu už viac ako 12 rokov v oblasti telekomunikácií. Na základe dlhoročných skúseností a moderných technológií ponúkame internetové pripojenie pre firmy a domácnosti, komplexné riešenie inteligentnej domácnosti, kamerových a zabezpečovacích systémov.

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
ID: 3936289  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac