Oddelenie zákazníckej podpory

AIRNET s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac800-1100€ brutto podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme posilu. Budete osobou, ktorá bude komunikovať so zákazníkmi.
• Aktívna komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a monitorovanie ich spokojnosti,
• Zdvíhanie zákazníckej linky a vybavovanie požiadaviek klientov a záujemcov
• Obvolávanie klientov na dennej báze
• Ponuka výhodnejších služieb pre existujúcich zákazníkov
• Príprava zmluvných dokumentov
• Plánovanie výjazdov pre technikov
• Administratívne práce
• Základné práce v oblasti marketingu
• Vybavovanie pošty, zásielok, drobných nákupov

Výhodu máš, ak si kreatívna/y a vieš vytvárať aj rôzne propagačné materiály ako sú letáky. Hľadáme človeka, ktorý sa vie rýchlo učiť, nespolieha sa len na druhých, ale snaží sa sám aktívne hľadať riešenia. Pracuje sa od 09:00-17:00 počas pracovných dní.

- Možnosť odborného rastu a neustáleho vzdelávania v telekomunikačnej sfére,
- Služobný mobil.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, s ktorými máme záujem zrealizovať pohovor. CV zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu patríš, keď:

• Si komunikatívna/y,
• Máš príjemné vystupovanie,
• Spisovne rozprávaš,
• Máš plnú hlavu originálnych nápadov,
• Si tímový hráč,
• Chceš neustále zlepšovať veci okolo seba,
• Máš porozumenie pre nekončiace požiadavky klientov

Sme moderná firma, ktorá svojimi službami prosperuje na trhu už viac ako 12 rokov v oblasti telekomunikácií. Na základe dlhoročných skúseností a moderných technológií ponúkame internetové pripojenie pre firmy a domácnosti, komplexné riešenie inteligentnej domácnosti, kamerových a zabezpečovacích systémov.

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
ID: 2432464  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac