Technik údržby lietadiel

AirExplore, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 100 - 6 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 2100 Eur - plus po zapracovaní osobné ohodnotenie a ďalšie príplatky na základe našej dohody a Vašich typových kvalifikácií, skúseností a získaných oprávnení; ďalšie príplatky v súlade so ZP. Pri nesplnení typovej kvalifikácie a potrebného zabezpečenia kvalifikácie zo strany zamestnávateľa je mzda dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!
Letecká spoločnosť AirExplore sa orientuje predovšetkým na poskytovanie služieb v oblasti nepravidelnej leteckej prepravy osôb (charterové lety) a prenájmu lietadiel s posádkou (ACMI).
Ponúkame možnosť získať prácu a stať sa členom nášho tímu na pozícii technika údržby lietadiel.
Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
- Vykonávanie údržby lietadiel na technických staniciach AirExplore
- Zabezpečovanie technického doprovodu lietadiel.

- príjemný a dynamický kolektív
- odborný rast
- zázemie rastúcej spoločnosti
- exotické destinácie

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám, prosím, Váš životopis a kópiu preukazu leteckého mechanika čo najskôr.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

letecký mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- držiteľ preukazu spôsobilosti Kategórie B1 alebo B2 alebo B1/B2 podľa Časti 66
- typová kvalifikácia: B737-800
- prax: min. 6 mesiacov za posledné 2 roky na B737
- anglický jazyk aktívne
- PC: Microsoft Windows Office
- vodičský preukaz skup. B
- samostatnosť, strategické myslenie, schopnosť rýchlo absorbovať informácie a prijať rozhodnutie
- odolnosť voči stresu

AirExplore is Slovakia's largest and most longstanding airline, specializing in providing highly flexible, full-service ACMI solutions (offering reliable Aircraft, experienced Crew, efficient Maintenance, and top-notch Insurance) and air charter services on a global scale. Over the past 13 years, we have operated flights not only in numerous European countries but also across Africa (Kongo, Egypt, Morocco, Nigeria), Asia (Cambodia, Palau), the Middle East (Lebanon), and South America (Suriname). The key to our ongoing success lies in fostering a collaborative, diverse, and inclusive work environment.

Recently, AirExplore has joined the Avia Solutions Group, the world's largest ACMI provider boasting a fleet of 192 aircraft. With the support of 11,500 highly skilled aviation professionals, the group operates in 68 countries worldwide. The team at AirExplore is dedicated to making a positive impact in the aviation industry. We believe in unlocking each other's potential and harnessing the true power of people. At AirExplore, your career will be tailored to your unique talents and aspirations, enabling you to achieve your full potential.

More info: www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4384124  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac