Palubný sprievodca

AirExplore, s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
maj 2022
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac(osobné ohodnotenie, odmeny za letové hodiny a pod.); Príklad: 21 dní na pobyte v zahraničí s náletom 75 hod = cca 2 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu letušiek a stevardov v AirExplore.
Sme najväčšia a najdlhšie pôsobiaca letecká spoločnosť na Slovensku, lietame od roku 2010. Náš biznis model je ACMI – poskytujeme Aircraft, Crew, Maintenance a Insurance leteckým spoločnostiam po celom svete. Za 12 rokov sme lietali z mnohých krajín nielen v Európe (Taliansko, Grécko, Francúzsko...), ale aj v Afrike (Maroko, Nigéria, Sudán), v Ázii (Kambodža, Palau), na Blízkom východe (Libanon, Irak, Izrael), či v Južnej Amerike (Surinam).
Náš palubný personál navštevuje netradičné miesta sveta a spoznáva nielen zaujímavé kultúry, ale tiež nových ľudí a získava tak priateľov z medzinárodného tímu kolegov a kolegýň.
Úlohou palubných sprievodcov je predovšetkým zodpovedať za bezpečnosť a pohodlie cestujúcich, dodávať zákaznícky servis s úsmevom, asistovať v núdzových situáciách, poskytovať prvú pomoc pasažierom, byť nápomocný cestujúcim všetkých kultúr počas ich pobytu na palube lietadla.

Hľadáme nové kolegyne, ako aj nových kolegov. Ak máš skúsenosti s prácou palubného sprievodcu a zároveň si držiteľom Osvedčenia palubného sprievodcu, v AirExplore máš dvere otvorené. Mnoho iných spoločností počas pandémie skončilo, lietadlá uzemnili, zamestnancov prepustili. My sme to však zvládli a ideme ďalej! Ako sme to dokázali? Máme totiž skvelý tím ľudí.

Ak Ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a pridaj sa k nám!

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- atraktívne prostredie leteckej spoločnosti
- spoznávanie nových krajín, exotické destinácie
- flexibilná pracovná doba
- exkluzívne navrhnutá uniforma na mieru od návrhárky Emy Klein

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu s pripojenou fotografiou.
Dovoľujeme si Vás informovať, že budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
Vybraným kandidátom bude zaslaná pozvánka na výberové konanie
Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• držiteľ Cabin Crew Attestation (EASA Form 142 Issue 1)
• držiteľ Cabin Crew Medical Report
• typový výcvik na B 737 je výhodou (nie je podmienkou)
• platná previerka spoľahlivosti z Dopravného úradu SR výhodou
• Plynulá znalosť anglického jazyka
• Ukončené minimálne úplné stredoškolské vzdelanie s maturitnou skúškou;
• Čistý register trestov;
• Vedieť plávať;
• Príjemné profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
• Všeobecno vedomostný prehľad a chuť vzdelávať sa
• Láska k cestovaniu a spoznávaniu nových kultúr;
• Zmysel pre zákaznícky servis a pohostinnosť;
• Upravený vzhľad a estetické vnímanie;
• Sociálne zručnosti, tímová práca a zmysel pre zodpovednosť;
• Flexibilita;

Letecká spoločnosť AirExplore prevádzkuje lietadlá typu Boeing 737. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na prevádzkovanie letov mimo Slovenskej republiky (Európa - báza Turecko, Afrika - báza Egypt, Sudán), ale aj na charterové lety zo SR počas letnej sezóny.
Viac informácií: www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3764443  Dátum zverejnenia: 18.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac