Letový dispečer

AirExplore, s.r.o.

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!
Letecká spoločnosť AirExplore sa orientuje predovšetkým na poskytovanie služieb v oblasti nepravidelnej leteckej prepravy osôb (charterové lety) a prenájmu lietadiel s posádkou (ACMI).
Ponúkame možnosť získať prácu a stať sa členom nášho tímu na pozícii letového dispečera.
Vašou náplňou práce bude zabezpečovať proces prípravy, monitorovania a prevádzkového riadenia našich letov v nepretržitom 24-hodinovom režime (12 hod smeny).
Hľadáme kolegu, ktorý je ideálne držiteľom preukazu letového dispečera a vykonával prax na danej pozícii.
Pracovná pozícia vyžaduje vysokú mieru zodpovednosti a odolnosti voči stresu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda od 1300 Eur brutto + ďalšie zložky (osobné ohodnotenie, príplatky v nepretržitej prevádzke v súlade so ZP); finálna výška odmeny bude dohodnutá s úspešným uchádzačom individuálne na základe jeho znalostí a skúseností.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- moderné pracovné prostredie (vlastné parkovisko:)
- atraktívne prostredie leteckej spoločnosti

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti o prácu v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás zároveň informovať, že vzhľadom na počet kandidátov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, pozvaných na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

- štúdium so zameraním na leteckú dopravu výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

• držiteľ preukazu letového dispečera;
• minimálne ukončené úplné stredoškolské vzdelanie maturitnou skúškou;
• znalosť anglického jazyka nutná, akýkoľvek iný cudzí jazyk výhodou;
• čistý register trestov;
• ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (práca na 12 hod zmeny);
• prax na pozícii letového dispečera výhodou;
• tímový hráč.

Letecká spoločnosť AirExplore prevádzkuje sedem lietadiel typu Boeing 737. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na prevádzkovanie letov mimo Slovenskej republiky (Európa, Afrika, juhovýchodná Ázia, Blízky Východ).
Viac informácií: www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Krajná 29
82104 Bratislava

Kontakt

ID: 3759582   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1300 Eur brutto + ďalšie zložky (osobné ohodnotenie, príplatky v nepretržitej prevádzke v súlade so ZP); finálna výška odmeny bude dohodnutá s úspešným uchádzačom individuálne na základe jeho znalostí a skúseností.