Podpora plánovania posádok

AirExplore, s.r.o.

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
asap / dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 1000 Eur brutto, osobné ohodnotenie, príplatky v súlade so ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikačne a organizačne zručného kolegu do tímu plánovania posádok:
- podpora plánovania posádok a ich pobytov v zahraničí
- flexibilné zabezpečovanie ubytovania a prepravy posádok
- telefonická a emailová komunikácia s posádkami (aj v anglickom jazyku)
- komunikácia s dodávateľmi služieb (aj v anglickom jazyku)
- iné administratívne činnosti určené vedúcim oddelenia;
Práca prebieha v prevádzke 24/7 - ochota pracovať na zmeny.

- práca v mladom kolektíve
- atraktívne prostredie leteckej prepravy

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom na počet záujemcov, budeme kontaktovať len kandidátov pozvaných na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť s prácou na PC - internet, email, excel
- plynulá znalosť anglického jazyka
- komunikačné a organizačné schopnosti
- zmysel pre detail
- ochota pracovať počas víkendov, nočné hodiny.

Letecká spoločnosť AirExplore prevádzkuje šesť lietadiel typu Boeing 737. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na prevádzkovanie letov mimo Slovenskej republiky (Európa, Afrika, juhovýchodná Ázia, Blízky Východ).
www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Krajná 29
82104 Bratislava
ID: 2586204   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 1000 Eur brutto, osobné ohodnotenie, príplatky v súlade so ZP