Predajca/Predajkyňa do bežeckej špeciálky v Banskej Bystrici

AIRE, s. r. o.

Miesto práce
Cesta na štadión 7, 97401 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád beh, si komunikatívny, baví ťa práca s ľuďmi a zaujímaš sa o novinky, bude sa ti u nás páčiť.
V prvom rade nebudeš predavač ani predavačka, budeš špecialista. Zaškolíme ťa do tajov behu, technológii použitých v bežeckých novinkách, tak, aby ťa nezaskočila žiadna otázka zákazníka.

- prácu v mladom, športovom kolektíve
- pravidelné odborné a komunikačné školenia
- normálny pracovný čas (pretože si ceníme svoj voľný čas)
- nákup športového tovaru so zamestnaneckými zľavami

Pošli svoj životopis a napíš, prečo si ty tá správna voľba do nášho tímu. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - expert

Tvojou úlohou nebude podať veci z vešiaka, alebo zobrať topánky z police (na to sú iné pozície), tvojou úlohou bude poradiť, pomôcť a vybrať to pravé orechové, tak aby bol zákazník maximálne spokojný.
Preto ak si zodpovedný, komunikatívny, miluješ beh a baví ťa práca s ľuďmi, daj nám o sebe vedieť.

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.bezeckepotreby.sk a kamenných predajní v Banskej Bystrici a v Košiciach so špecializáciou na beh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AIRE, s.r.o.
Bučinová 39
97405 Malachov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Uramová
E-mail: poslať životopis
ID: 3235774   Dátum zverejnenia: 7.11.2017