Personalista / účtovník - skrátený prac. úväzok

AIR - TRANSPORT EUROPE, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko Poprad-Tatry, Airport, Na letisko, Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
400 EUR/mesiacmzda dohodou v závislosti od skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná administratíva zamestnancov:

Evidencia a aktualizácia pracovných zmlúv v súlade s požiadavkami zákonníka práce a smernicami o odmeňovaní spoločnosti

Zodpovednosť za prípravu a spracovanie dokumentov pri nástupe do zamestnania

Priebežná kontrola a evidencia dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme

Mzdová agenda – príprava podkladov ku mzdám v elektronickom dochádzkovom systéme a ich spracovanie v software Olymp

Komunikácia so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou a daňovým úradom, odvádzanie mesačných poistení a daní

Príprava ročných zúčtovaní dane z príjmu FO zamestnancom

Komunikácia s českou pobočkou a príprava podkladov ku mzdám českých zamestnancov

Sledovanie aktualizácií príslušných zákonov a včasné informovanie managementu o prebiehajúcich zmenách

- Perspektívne zamestnanie v etablovanej a prosperujúcej spoločnosti,
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry
- adekvátne odmeňovanie zodpovedajúce vzdelaniu a odbornosti,
- jazykové vzdelávanie
- koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

• vzdelanie v oblasti účtovníctva,
• skúsenosti s ČR právnou úpravou veľkou výhodou
• užívateľská znalosť MS Office (prioritne Excel)
• znalosť účtovania v programe Kros / Olymp veľkou výhodou
• komplexná znalosť platnej legislatívy v oblasti personalistiky
• minimálne 2 - ročná prax v oblasti
• Samostatný a zodpovedný typ s profesionálnym prístupom k práci a s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami.

Prevádzkovateľ Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby so strediskami v Poprade, Bratislave, Nitre, Žiline, Trenčíne, Banskej Bystrici, Košiciach, Olomouci a Ostrave. Viac informácií na www.ate.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3875508  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac