Pilot vrtuľníka

AIR - TRANSPORT EUROPE, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacmzda v závislosti od kvalifikácie a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie letov vrtuľníkom v súlade s požiadavkami zamestnávateľa
- vykonávanie predletových a poletových inšpekcií vrtuľníka
- plnenie iných úloh v súlade s potrebami zamestnávateľa

- príspevok na stravovanie nad rámec zákonníka práce
- pravidelné zvyšovanie platu

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- držiteľ preukazu spôsobilosti pilota vrtuľníka CPL(H)
- osvedčenie zdravotnej spôsobilosti 1. trieda
- letová prax 500 hodín, z toho minimálne 300 hodín ako veliaci pilot vrtuľníka
- jazyková spôsobilosť - anglický jazyk, úroveň ICAO level 4
- bezúhonnosť – uchádzač musí byť osoba spoľahlivá z hľadiska požiadaviek zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve (letecký zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších zmien,
- schopnosť pracovať v tíme, stresová tolerancia a schopnosť zvládnuť vysokú pracovnú záťaž,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita

Prevádzkovateľ Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby so strediskami v Poprade, Bratislave, Nitre, Žiline, Trenčíne, Banskej Bystrici, Košiciach, Olomouci a Ostrave. Viac informácií na www.ate.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3671282  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac