Reagujte bez životopisu

Máš obchodnícky potenciál ? Pridaj sa k nám! (Obchodno - technický manažér pre TZB)

AIR SYSTEM s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2023
1 800 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od osobnostných predpokladov uchádzača a plnenia stanovených cieľov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa budeš venovať?

• aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v segmente B2B
• vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok
• vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie
• monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz
• účasť na obchodných stretnutiach a firemných poradách
• aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi

Čo ti ponúkame?

• prácu v dynamickom kolektíve
• Teambuidingové podujatia
• 13. plat
• služobný automobil
• služobný telefón
• služobný notebook
• flexibilná pracovná doba
• možnosť home office
• obchodné a technické školenia

Všetkými životopismi sa dôkladne zaoberáme a zároveň ďakujeme za prejavený záujem avšak oslovíme iba kandidátov s predpokladmi na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame od nášho nového kolegu / kolegyne?
• príjemné vystupovanie
• komunikatívnosť
• dôveryhodnosť
• dôslednosť
• zodpovednosť
• proaktívny prístup
• chuť vzdelávať sa a profesne rásť

Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 27 rokov.
Tempo rastu nás núti na sebe pracovať a firmu rozvíjať. Rastieme personálne, ale aj odborne.
Vytvárať komfort, pohodu a zdravé prostredie v priestoroch našich zákazníkov je naším hlavným poslaním. Napĺňame ho s použitím inovatívnych technológií, ktoré spĺňajú
najprísnejšie ekologické normy. Sme ľudia, ktorých táto práca baví a robíme ju s nadšením.
Sme AIR SYSTEM!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3581052  Dátum zverejnenia: 13.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac