Agent Support - Podpora agentúrnej siete

Air Products Slovakia, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AIR PRODUCTS hľadá do svojho tímu novú kolegyňu / nového kolegu na pozíciu

Agent and Gas Taxi Support Slovakia (Starostlivosť o externých partnerov)

NÁSTUP: ihneď
LOKALITA: práca v teréne v oblasti Bansko Bystrický, Prešovský a Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
PONÚKAME: zaujímavé platové ohodnotenie + sales incentive + osobné auto + mobilný telefón + počítač a ďalšie benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti

*V prípade Vášho záujmu prosím pošlite svoj životopis cez náš kariérny portál:
www.airproducts.sk
Taktiež je možné telefonovať, alebo poslať textovú správu na tel. číslo +420 778 710 470 (Jitka Varkevisserová - nábor) alebo kontaktovať e-mailom na [email protected]

Vážený uchádzač/ka, toto bude tvoja primárna náplň práce, ale nie jediná. Budeš sa podieľať na raste firmy, navrhovať zlepšenia, podieľať sa na inováciách, ktoré povedú k lepšiemu imidžu firmy a spokojnosti zákazníka. Môžeš byť súčasťou niečoho, čo stále rastie a má veľký potenciál.

Hlavné zodpovednosti ako Agent and Gas Taxi Support
Starostlivosť o externých partnerov, tj . agentúrne zastúpenia vo zverenom regióne
Technická podpora agentúrne siete, jej vybavenosť a celkove kvalitná vizibilita reprezentujúca značku Air Products
Náplňou práce bude pravidelný kontakt a komunikácia s existujúcimi AG zastúpeniami ale aj hľadanie vytváranie nových potenciálnych partnerov a obchodných príležitostí v Retail oblasti
Uzatváranie zmlúv s novými externými partnermi
Zabezpečovať objemový a obratový rast podľa stanoveného ročného plánu / budgetu, pracovať s cenotvorbou, zvyšovať profitabilitu
Návrhy na zvyšovanie produktivity a profitability agentúrne siete
Budovanie lojality v sieti externých partnerov
Ponuka a prezentácia všetkých produktov spoločnosti
Administratíva a vzdelávanie externých partnerov
Reporting v systéme SAP, správa databáz SFA v systéme SAP
Vytvárať spätnú väzbu na činnosť konkurencie
Spolupráca s lokálnym Business Development Managerom spoločnosti AP
Dodržiavať platné a požadované pracovné procesy v oblasti administratívy, zmluvnej dokumentácie, schvaľovanie obchodných prípadov, bezpečnosti práce, ochrany zdravia a životného prostredia

Čo ponúkame?
Fixný plat s jednoročným bonusom
Flexibilná pracovná doba
Firemný automobil aj na súkromné účely
Prácu formou home office
Notebook, telefón
Veľmi motivačný sociálny program, ktorý zahŕňa napr. príspevok na penzijné pripoistenie, príplatok v čase ochorenia, sick days naviac a iné
Samostatná práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
Školenia zamerané na zvyšovanie odbornosti, jazykové školenia
Rovné príležitosti a začlenenie pre každého vďaka silnej firemnej kultúre podporujeme rešpekt, výzvy a inováciu

Profil vhodného kandidáta
SŠ/VŠ vzdelanie, najlepšie technického zamerania
Skúsenosti na obchodnej pozícii (technické zameranie výhodou)
Vyzretá obchodná osobnosť so schopnosťou pracovať samostatne
Proaktivita, analytické myslenie, dynamický prístup, „ťah na bránu“
Schopnosť kreatívneho myslenia, časová flexibilita, tímová práca
Skúsenosti v oblasti využitia technických plynov výhodou
Výborné komunikačné a prezentačné skúsenosti
Znalosť práce s PC (MS Office, internet), SAP výhodou
Anglický jazyk - mierne pokročilý výhodou
Vodičský preukaz B
Ochota cestovať v rámci SR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Air Products so sídlom v Pensylvánii v USA je poprednou svetovou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou priemyselných plynov. Air Products má viac ako 20 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta a usiluje o to, aby sa stala najbezpečnejším a najefektívnejším výrobcom priemyselných plynov na svete s cieľom vždy poskytovať najlepšie služby svojim zákazníkom.

Spoločnosť Air Products je svetovým lídrom v oblasti technických plynov s vyše 80-ročnou históriou. Kľúčovým predmetom podnikania spoločnosti v oblasti priemyselných plynov je poskytovanie atmosférických a technologických plynov a súvisiacich zariadení pre výrobné trhy vrátane rafinérskeho a petrochemického priemyslu, kovospracujúceho priemyslu, elektrotechnického a potravinárskeho priemyslu.
Spoločnosť Air Products je taktiež popredným svetovým dodávateľom technológií a vybavenia pre LNG – skvapalnený zemný plyn.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4397771  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac