Marketing Manager

Air Products Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01/03/2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 300 EUR/měsícbenefit společnosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Air Products a naše hlavní sídlo je v Pensylvánii. Zabýváme se výrobou průmyslových plynů a obsazujeme v tom přední světové příčky. Práce u nás je tedy dost velkolepá a neobejde se bez komunikace v cizích jazycích. Celkově máme 15 000 zaměstnanců v 50 zemích světa. I přesto ale nejsme zamrzlý korporát, ale organizace s přátelskými vztahy i procesy. Čemu že se konkrétně věnujeme? Hlavní obchodní jednotka naší společnosti nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro strojírenské potřeby a rafinerie, petrochemičky, oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský a nápojový průmysl. Jsme rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro zkapalněný zemní plyn. Děláme zkrátka velké věci a potřebujeme k sobě dalšího člověka, kdo do naší propagace šlápne s námi.

Marketing Manager - Bratislava, Praha nebo Děčín
Láká vás práce v nadnárodní společnosti, jste marketingová duše, ovládáte angličtinu, třeba i maďarštinu, a máte chuť vést malý kreativní tým?

Aktuálně hledáme Marketingového manažera
Místo výkonu práce: Bratislava, Děčín nebo Praha

Třeba budete právě vy náš budoucí

Co nabízíme?
• zajímavý fixní plat s jednoročním bonusem
• vynikající příležitosti pro vzdělávání a růst, školení, kurzy, certifikace
• práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
• práci v úspěšné mezinárodní společnosti
• 25 dní dovolené
• stravenky
• příspěvek na penzijní připojištení
• doplatek v době nemoci a sick days
• ačkoliv jsme korporát, nechybí u nás lidskost - máme silnou kulturu podporující respekt, výzvy a inovace

Co práce na této pozici obnáší?
• vedení malého marketingového týmu
• podílení se na tvoření marketingové strategie
• marketingové aktivity vedoucí k plnění cílů organizace
• komunikaci se zákazníky a s agenturní sítí, spolupráci s dodaveteli služeb a marketingovou agenturou
• online prezentace společnosti, PR, budování brandu
• rozvoj produktového portfolia v rámci divize

Od kandidáta na této pozici očekáváme
• zkušenosti s vedením týmu velkou výhodou
• zkušenosti v marketingu průmyslového odvětví
• praxi v marketingu B2B, přesah do B2C výhodou
• výbornou znalost češtiny nebo slovenštiny
• angličtinu na komunikativní úrovni
• maďarský jazyk na komunikativní úrovni velkou výhodou
• přehled o SEO, PPC, Google Analytics, social media výhodou
• znalost CRM výhodou
• osobní disciplínu a schopnost řídit priority
• iniciativu, asertivitu, tvořivost a motivaci řešit problémy
• samostatnost a zároveň i týmového ducha, flexibilitu a zodpovědný přístup

Práce u nás je tvořivá a odpovědná, ale zároveň pohodová a plná zajímavých momentů. Pracujeme s velkými čísly a naše kampaně běží na mnoha úrovních. Pokud máte zájem o marketing a jste obdařeni dobrou schopností komunikace, práce u nás vás jednoznačně posune na další kariérní příčku. Ozvěte se nám odpovědí na tento inzerát.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stravenky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Air Products spol. s r.o.
Ústecká 1335/30
405 30 Děčín

Kontakt

Kontaktní osoba: Jitka Varkervisser
Tel.: +441932249775
E-mail: poslat životopis
ID: 3869787  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc