Agent and Gas Taxi Support Slovakia (Starostlivosť o externých partnerov)

Air Products Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01/03/2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsícRočný bonus a iné benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť Air Products so sídlom v Pensylvánii v USA je poprednou svetovou spoločnosťou zabývajúcou sa výrobou priemyselných plynov. Air Products má 15 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta a usiluje o to, aby sa stala najbezpečnejším a najefektívnejším výrobcom priemyselných plynov na svete s cieľom vždy poskytovať najlepšie služby svojim zákazníkom.

AIR PRODUCTS hľadá do svojho tímu novú kolegyňu / nového kolegu na pozíciu

Vážený uchádzač/ka, toto bude tvoja primárna náplň práce, ale nie jediná. Budeš sa podieľať na raste firmy, navrhovať zlepšenia, podieľať sa na inováciách, ktoré povedú k lepšiemu imidžu firmy a spokojnosti zákazníka. Môžeš byť súčasťou niečoho, čo stále rastie a má veľký potenciál.

Hlavné zodpovednosti ako Agent and Gas Taxi Support
Starostlivosť o externých partnerov, tj . Agentúrne zastúpenia, starostlivosť o interné oddelenie Gas Taxi v Bratislave
Predovšetkým technická podpora AG siete, jej vybavenosť a celkove kvalitná vizibilita reprezentujúca značku Air Products
Náplňou práce bude pravidelný kontakt a komunikácia s existujúcimi AG zastúpeniami ale aj hľadanie vytváranie nových potenciálnych partnerov a obchodných príležitostí
Uzatváranie zmlúv s novými externými partnermi Uzatváranie zmlúv s novými externými partnermi
Navrhy na zvyšovanie produktivity a profitability profitability AG siete
Budovanie lojality v sieti externých partnerov
Ponuka a prezentácia všetkých produktov spoločnosti
Administratíva a vzdelávanie externých partnerov
Aktívny podiel na obrate firmy, spoluúčasť na plánování obchodných cieľov v regiónu
Reporting v systéme SAP, správa databáz SFA v systéme SAP, správa databáz SFA v systéme SAP, správa databáz SFA v systéme SAP, správa databáz SFA

Čo ponúkame?

Fixný plat s jednoročným bonusom
Flexibilná pracovná doba
25 dní dovolenky (5 týždňov dovolenky)
Firemný automobil aj na súkromné účely
Prácu formou home office
Notebook, telefón
Veľmi motivačný sociálny program, ktorý zahŕňa napr. príspevok na penzijné pripoistenie, príplatok v čase ochorenia, sick days naviac a iné
Samostatná práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
Školenia zamerané na zvyšovanie odbornosti, jazykové školenia
Vynikajúca príležitosť pre profesný rast
Rovné príležitosti a začlenenie pre každého vďaka silnej firemnej kultúre podporujeme rešpekt, výzvy a inováciu

Profil vhodného kandidáta
SŠ/VŠ vzdelanie, najlepšie technického zamerania
Skúsenosti na obchodnej pozícii (technické zameranie výhodou)
Vyzretá obchodná osobnosť so schopnosťou pracovať samostatne
Proaktivita, analytické myslenie, dynamický prístup, „ťah na bránu“
Schopnosť kreatívneho myslenia, časová flexibilita, tímová práca
Skúsenosti v oblasti využitia technických plynov výhodou
Výborné komunikačné a prezentačné skúsenosti
Znalosť práce s PC (MS Office, internet), SAP výhodou
Anglický jazyk - komunikatívna úroveň slovom aj písmom (mierne pokročilý)
Vodičský preukaz B
Ochota cestovať v rámci SR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Air Products a naše hlavní sídlo je v Pensylvánii. Zabýváme se výrobou průmyslových plynů a obsazujeme v tom přední světové příčky. Práce u nás je tedy dost velkolepá a neobejde se bez komunikace v cizích jazycích. Celkově máme 15 000 zaměstnanců v 50 zemích světa. I přesto ale nejsme zamrzlý korporát, ale organizace s přátelskými vztahy i procesy. Čemu že se konkrétně věnujeme? Hlavní obchodní jednotka naší společnosti nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro strojírenské potřeby a rafinerie, petrochemičky, oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský a nápojový průmysl. Jsme rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro zkapalněný zemní plyn. Děláme zkrátka velké věci a potřebujeme k sobě dalšího člověka, kdo do naší propagace šlápne s námi.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Air Products spol. s r.o.
Ústecká 1335/30
405 30 Děčín

Kontakt

Kontaktní osoba: Jitka Varkervisser
Tel.: +441932249775
E-mail: poslat životopis
ID: 3868866  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc