Výživový špecialista poradca

Air live s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti zdravia, dietologie a výživy.
Komunikácia s klientmi a realizácia „ Komplexnej Nutričnej typológie“ na prevádzke Svet zdravia
zostavenie individuálneho výživového plánu k optimalizácii zdravia a telesnej hmostnosti klienta
podporiť a pomôcť klientovi na ich ceste ku zdraviu

- fix + bonusový systém
- pravidelne školenie od materskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- flexibilná proacovná doba
- spolupraca s lekármi
- kredit na služby Svet zdravia v hodnote 1000 Eur.
- zamestnanecká zľava na tovar
- pracovný telefon

Ponúkame prácu u najsilnejšej spoločnosti v obore - Svet zdravia.
Práce je odborne náročná, preto máme jednotný a prepracovaný systém vzdelávania, ktorým si navyše dopĺňajú špecializácie v oblastiach ako je výživa športovcov, detí, diabetikov apod.
Špecialisti pri práci u nás spolupracujú s prednými odborníkmi z oblasti výživy a lekárstva.
Mame zaistenú klientelu a k ruke dostanete asistentku, ktorá vám pomôže, aby ste sa mohli naplno venovať klientom.
Hľadáme záujemcov ktorú chcú pomáhať ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výživa ľudí, zdravotníctvo,

znalosť oboru zdravia a dietologie, dynamická osobnosť, vzťah k zdravému životnému štýlu.
Vzdelanie: vyživa ludí, biológia, zdravotníctvo, biochémia, FTVŠ apod.
Kurzy: Mahra, Nutri academi, ATAC, Nutris.
Prax: vyživový poradca, sestavovanie jedálničkov napr. Natur haus apod.

NUTRIADAPT Weight management Clinic je priekopníkom inovatívnych metód v oblasti výživového poradenstva a starostlivosti.

Zameriavame sa na redukciu telesnej hmotnosti s následnou dlhodobou starostlivosťou.
Vyvinuli sme svetovo ojedinelý koncept osobných výživových smerov, plánov a programov.
Staviame na viac ako 15-ročnej praxi a skúsenosti našich zakladateľov.
NUTRIADAPT Weight Management Clinic je vyhľadávaná pre svoju odbornosť, profesionalitu a prozákaznícku orientáciu.

Všetci v NURTIADAPT Weight Management Clinic si uvedomujeme, že redukcia hmotnosti je sama o sebe ťažká a nepríjemná. Práve preto vynakladáme veľké úsilie na to, aby sme v každom momente našej práce poskytovali nadštandardnú starostlivosť a pomohli každému, kto k nám príde, dosiahnuť vytýčený cieľ
ID: 1581663  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1200 EUR/mesiac