Výživový špecialista poradca

Air live s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti zdravia, dietologie a výživy.
Komunikácia s klientmi a realizácia „ Komplexnej Nutričnej typológie“ na prevádzke Svet zdravia
zostavenie individuálneho výživového plánu k optimalizácii zdravia a telesnej hmostnosti klienta
podporiť a pomôcť klientovi na ich ceste ku zdraviu

- fix + bonusový systém
- pravidelne školenie od materskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- flexibilná proacovná doba
- spolupraca s lekármi
- kredit na služby Svet zdravia v hodnote 1000 Eur.
- zamestnanecká zľava na tovar
- pracovný telefon

Ponúkame prácu u najsilnejšej spoločnosti v obore - Svet zdravia.
Práce je odborne náročná, preto máme jednotný a prepracovaný systém vzdelávania, ktorým si navyše dopĺňajú špecializácie v oblastiach ako je výživa športovcov, detí, diabetikov apod.
Špecialisti pri práci u nás spolupracujú s prednými odborníkmi z oblasti výživy a lekárstva.
Mame zaistenú klientelu a k ruke dostanete asistentku, ktorá vám pomôže, aby ste sa mohli naplno venovať klientom.
Hľadáme záujemcov ktorú chcú pomáhať ľuďom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výživa ľudí, zdravotníctvo,

znalosť oboru zdravia a dietologie, dynamická osobnosť, vzťah k zdravému životnému štýlu.
Vzdelanie: vyživa ludí, biológia, zdravotníctvo, biochémia, FTVŠ apod.
Kurzy: Mahra, Nutri academi, ATAC, Nutris.
Prax: vyživový poradca, sestavovanie jedálničkov napr. Natur haus apod.

Svet zdravia poskytuje odborné poradenstvo vrátane diétnych odporúčaní na základe Komplexnej Nutričnej Typológie.

Tallerova 4
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 1581663   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 1200 EUR/mesiac