Servisný technik

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Nitriansky kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Menšia zahraničná rodinná automotive spoločnosť hľadá šikovného Servisného technika pre oblasť- Systém tepelnej správy batérií BTMS ( Battery Thermal Management System). Kolegu, ktorý by prijal výzvu a rozbiehal s nami nové zaujímavé projekty. Neponúkame iba prácu pre rýchlorastúcu spoločnosť a TOP zákazníkov ale aj priateľské pracovné prostredie. K tomu ako bonus motivujúce platové ohodnotenie. V odborných veciach radi ponúkneme podporu a zaučíme. Pozíciu môžete poňať ako výzvu, môžnosť získať nové znalosti, zručnosti a skúsenosti, ktoré Vám otvoria nové možnosti, alebo sa môžete následne posunúť v rámci našich interných projektov.
Vaša náplň práce bude najmä:
- zodpovednosť za servis jednotiek BTMS v Európe
- komunikácia so zákazníkom v prípade reklamácii
- technická podpora pre zákazníka
- komunikácia so servisným tímom AITS v Ćíne
- zodpovednosť za manažment náhradných dielov
- reporting

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1700 EUR, avšak v prípade, že Vaše skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.
- priateľské pracovné prostredie
- možnosť budovať a tvoriť
- pružný pracovný čas
- Home office
- ročný bonus
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavenú dôveru a zaslané CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou,
- platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik,
- skúsenosti s HVAC (klimatizačná jednotka)- výhodou
- Anglický jazyk podmienkou
- znalosť výkresovej dokumentácie
- skúsenosti v oblasti servisu technických zariadení
- samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť
- teamový hráč
- manuálna zručnosť
- VP skupiny B, aktívny vodič
- Ochota cestovať (UK, Taliansko, Maďarsko, Francúzsko, Belgicko)

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4242643  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac