Nájdite to
správne
zamestnanie

Servisný technik

Mesto
Nitriansky kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Nástup
ASAP
Druh prac. pomeru
plný úväzok, živnosť
Zák. zložka mzdy
1 700 EUR/mesiac

Náplň práce:

Menšia zahraničná rodinná automotive spoločnosť hľadá šikovného Servisného technika pre oblasť- Systém tepelnej správy batérií BTMS ( Battery Thermal Management System). Kolegu, ktorý by prijal výzvu a rozbiehal s nami nové zaujímavé projekty. Neponúkame iba prácu pre rýchlorastúcu spoločnosť a TOP zákazníkov ale aj priateľské pracovné prostredie. K tomu ako bonus motivujúce platové ohodnotenie. V odborných veciach radi ponúkneme podporu a zaučíme. Pozíciu môžete poňať ako výzvu, môžnosť získať nové znalosti, zručnosti a skúsenosti, ktoré Vám otvoria nové možnosti, alebo sa môžete následne posunúť v rámci našich interných projektov.
Vaša náplň práce bude najmä:
  • zodpovednosť za servis jednotiek BTMS v Európe
  • komunikácia so zákazníkom v prípade reklamácii
  • technická podpora pre zákazníka
  • komunikácia so servisným tímom AITS v Ćíne
  • zodpovednosť za manažment náhradných dielov
  • reporting

Benefity

  • minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1700 EUR, avšak v prípade, že Vaše skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.
  • priateľské pracovné prostredie
  • možnosť budovať a tvoriť
  • pružný pracovný čas
  • Home office
  • ročný bonus
  • možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Osobné predpoklady:

Požadujeme:
  • SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou,
  • platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik,
  • skúsenosti s HVAC (klimatizačná jednotka)- výhodou
  • Anglický jazyk podmienkou
  • znalosť výkresovej dokumentácie
  • skúsenosti v oblasti servisu technických zariadení
  • samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť
  • teamový hráč
  • manuálna zručnosť
  • VP skupiny B, aktívny vodič
  • Ochota cestovať (UK, Taliansko, Maďarsko, Francúzsko, Belgicko)

Zaujala ťa táto
pracovná pozícia?

Pošli životopis
ID: 4242643  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac