Nájdite to
správne
zamestnanie

Logistický (Lean) Inžinier

Mesto
Nitra
Nástup
dohodou
Druh prac. pomeru
plný úväzok
Zák. zložka mzdy
1 600 EUR/mesiac

Náplň práce:

Logistický (Lean) Inžinier myslí "Lean"!

Ide o novovytvorenú pozíciu, ktorá bude zodpovedať za agendu zefektívňovania logistických procesov. Pozícia si vyžaduje poznatky, vedomosti a skúsenosti z internej logistiky, procesného inžinieringu a lean princípov. Predchádzajúce skúsenosti z výrobného sektora, ešte lepšie automotive sektora sú požadované.

Avšak....

ak si absolvent VŠ s technickým zameraním, orientuješ sa v CAD/CAM, AutoCad, zaujíma ťa výrobný sektor a procesné inžinierstvo, a máš chuť transformovať procesy na základe vstupov, ktoré získaš sám poctivou prácou a transformuješ ich do Lean výstupov?
Daj nám o sebe vedieť! Máme priestor pre šikovných, samostatne a analyticky mysliacich absolventov.

Očakávania v rámci pracovnej náplne;

  • neustále zlepšovanie logistických a výrobných procesov, znižovanie nákladov
  • podieľanie sa na zmenách procesov a plánu rozmiestnenia zariadení a zón, analýza
vplyvu zmien na personálne požiadavky
  • zabezpečovanie meraní a spracúvanie údajov potrebných pre vyhodnotenie efektivity
procesov
  • v prípade nových zariadení, spolupracuješ pri zavádzaní a inštalácii
  • sledovanie produktových zmien, vytváranie FMEA, definovanie 5S štandardov atď...

Benefity

  • minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1600€
  • príspevok na stravu nad rámec zákona 4€/deň
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
  • priateľské, bezpečné a čisté prostredie
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť budovať a tvoriť
  • ročný bonus
  • možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Osobné predpoklady:

  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Skúsenosť v AutoCAD, MS Visio, CAD/CAM
  • Ochota učiť sa
  • Analytické schopnosti
  • Samostatnosť a flexibilita

Zaujala ťa táto
pracovná pozícia?

Pošli životopis
ID: 4101137  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac