Supervízor výroby

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1300€, základná mzda sa môže navýšiť podľa skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuješ alebo máš skúsenosť ako Supervízor či Tím Líder vo výrobnej spoločnosti a si stotožnený s prácou na 3 zmeny? Sme mladá a rýchlo rastúca spoločnosť, do ktorej
hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorého baví práca s ľuďmi, riadenie a manažovanie, denná výrobná operatíva, plnenie KPI a mnoho iných drobností v rámci výrobného procesu.
Pracovné prostredie je nielen čisté a bezpečné, ale aj priateľské a ľudský prístup je pre nás dôležitý!

Minimálne ti vieme garantovať 1300 €, no ak si šikovný a na osobnom stretnutí ukážeš svoj potenciál, odbornosť a kvalifikáciu na pozíciu, mzda môže byť dohodnutá individuálne.

* mesačný bonus do 15%
* dochádzkový bonus vo výške 35€
* stravný príspevok vo výške 4 €
* bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 100 €
* nočný príplatok nad rámec zákona 2,80 €
* príspevky zo sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúca skúsenosť s riadením tímu.
Prax vo výrobnej spoločnosti je podmienkou.
Skúsenosť z automotive výroby výhodou.
Očakávame PC zručnosti na užívateľskej úrovni.
Trpezlivosť, vynikajúce komunikačné schopnosti a lojalita!

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

AC Diplomat, Palisády 29/A
811 06 Bratislava
ID: 3485831  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac