Konštruktér/CAD designer

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu ako konštruktér/dizajnér? Nehľadáš iba prácu ale aj priateľské pracovné prostredie a ešte ako bonus motivujúce platové ohodnotenie?
Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak sa ozvi pre viac info. Ako Konštruktér budeš :
• Zodpovedný za návrh, vývoj, implementáciu a analýzu technických produktov a systémov
• Spolupracovať na zmene vývoja a dizajnu s cieľom zlepšiť kvalitu výrobkov a / alebo postupov
• zodpovedný za prípravu detailných výkresov nových a existujúcich komponentov produktu
• spolupracovať s produktovým, výrobným a procesným inžinieringom

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1700 EUR, avšak v prípade, že Tvoje skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore
- priateľské pracovné prostredie
- možnosť budovať a tvoriť
- pružný pracovný čas
- ročný bonus
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v automotive na pozícii konštruktér/dizajnér min. 2 roky
- skúsenosti s dizajnom dielov a produktov výhodou
- Anglický jazyk
- AutoCAD podmienkou
- samostatnosť
- teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Air International Thermal Systems
AC Diplomat, Palisády 29/A
811 06 Bratislava
ID: 3471770   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1700 EUR