Operátor výroby

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 EUR+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť rásť spolu s nami? Nevadí Ti práca na dve výrobné zmeny? Nehľadáš iba prácu ale aj priateľské pracovné prostredie? A ešte ako bonus motivujúce platové ohodnotenie?
Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak sa ozvi pre viac info.

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 700 EUR, avšak v prípade, že Tvoje skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore
- mesačné odmeny do 10%
- priateľské, bezpečné a čisté pracovné prostredie
- práca vhodná aj pre ženy, nejde o fyzicky náročnú prácu
- práca na 2 zmeny (ranná a poobedná) v pondelok-piatok
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV.
Je nám ľúto, ale dopravu ani ubytovanie zamestnancom neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- zmysel pre detail
- ochota pracovať na 2 zmeny
- samostatnosť
- teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

AC Diplomat, Palisády 29/A
811 06 Bratislava
ID: 3388622   Dátum zverejnenia: 14.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 EUR+odmeny