IT špecialista

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1900-2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s riadením IT vo výrobnom automotive prostredí?
Vieš zabezpečiť:
nepretržitý chod IT
implementovať ERP systém
kontrolovať zálohy dát
vykonávať pravidelné skúšky IT systémov
inštalovať HW a SW komponenty IT
podporovať koncových užívateľov IT
analýza dát a pravidelný reporting
Informačné technológie (ďalej len IT) obsahujú:
výrobné systémy, aktívne a pasívne prvky počítačovej siete, počítače, tlačiarne a ďalšie prvky počítačovej siete, telefónnu ústredňu, alarm, kamerový systém, vstupný kartový systém
Nehľadáš iba prácu ale aj priateľské pracovné prostredie? A ešte ako bonus motivujúce platové ohodnotenie?
Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak sa ozvi pre viac info.

- priateľské pracovné prostredie
- práca na jednu zmenu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ročný bonus
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
- a ostatné ešte spolu vymyslíme...

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie- Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s riadením IT z výrobného automotive prostredia min. 3 roky
- skúsenosti s implementáciou ERP systému
- skúsenosti z Greenfield/Brownfield projektom výhodou
- Windows 2012/2016 server, Microsoft AD, Cisco router & switch, DELL server & tape drive, Veritas backup SW, Symantec antivirus solution, UPS, door accessing system, Smart phone, atď.
- Certifikácia MSCA/MSCE alebo CCNA/CCNP výhodou
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- dynamická a proaktívna osobnosť
- samostatnosť, kreativita
- tímový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku JLR a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Air International Thermal Systems
AC Diplomat, Palisády 29/A
811 06 Bratislava
ID: 3260248   Dátum zverejnenia: 4.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1900-2200