Procesný Inžinier

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1700-2400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax ako Procesný Inžinier vo výrobnom automotive prostredí? Nehľadáš iba prácu ale aj priateľské pracovné prostredie? A ešte ako bonus motivujúce platové ohodnotenie?
Skrýva sa v Tebe CI duch:)? Baví Ťa neustále zlešovanie a zefektívňovanie procesov?
Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak sa ozvi pre viac info.

- priateľské pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ročný bonus
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti z prostredia výrobnej spoločnosti, ideálne automotive
- Znalosť metódy 5S, Kaizen, Hoshin, PDCA, 5Why
- Skúsenosti s MOST analýzou výhodou
- Orientácia v problematike ergonómie práce a BOZP
- Samostatnosť
- Teamový hráč

Air International Thermal Systems (AITS) originally founded in Australia nearly 50 years ago. AITS is a global leading Tier 1 supplier of heating, ventilation and air conditioning (HVAC), power train cooling (PTC) and electric and hybrid vehicle thermal management systems to the world's automotive industry. AITS has a global footprint of more than 30 manufacturing facilities and engineering centers in China, North America, Thailand, Australia, Japan and Europe supplying to more than 30 automotive manufacturers including General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki and Isuzu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Air International Thermal Systems
AC Diplomat, Palisády 29/A
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Kunková
E-mail: poslať životopis
ID: 3237112   Dátum zverejnenia: 8.11.2017