Servisný technik elektro-mechanik

Air Consulting, spol. s r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900€ brutto. V závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a oprava vadných zariadení,
- identifikácia poruchy a ich oprava s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, číslicovej a meracej techniky,
- realizácia výmeny chybných komponentov alebo súčastí,
- vedenie dokumentácie o vykonaných opravách a použitých náhradných dieloch
- výroba elektrorozvádzačov pre technológie, elektromontáže elektrických zariadení , snímačov, systémov MaR u zákazníka, oživovanie zariadení
- riešenie porúch a anomálií strojov a zariadení
- komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie technickej podpory

práca vyžaduje:
- cestovanie po celej SR
- dobrú orientáciu pri práci s technickou dokumentáciou strojov a zariadení
- praktické zručnosti v oblasti elektrotechniky
- samostatnosť, iniciatívnosť, angažovanosť, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, schopnosť riešiť nebezpečné situácie, tímová práca, schopný pracovať v časovej tiesni, flexibilita, kreativita pri riešení vzniknutých problémov, analytické myslenie.

práca v stabilnej spoločnosti
vzdelávanie, profesionálny rast v obore
13. plat
výkonnostná zložka
preplácanie nadčasov
stravné lístky
služobný automobil
služobný telefón

Žiadosti spolu s profesným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na [email protected] .

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte do: 15.4.2019

Na osobný pohovor budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

V žiadosti uveďte kontaktné telefóne číslo a súhlas na spracovanie osobných údajov v databáze uchádzačov na dobu do 1 roka. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru podmienkou
znalosť práce s počítačom
znalosť obvodových schém, technickej dokumentácie, silné technické znalosti
skúsenosť s opravami slaboprúdových zariadení
precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
povolenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika
prax s elektroúdržbou a opravami výrobných strojov a zariadení nutná
platná vyhláška § 22
skúsenosti s MaR + RS, skúsenosti s frekvenčnými meničmi

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom nemeckého výrobcu KAESER pre Slovenskú republiku od roku 1995.
Zaoberáme sa realizáciou kompresorových a vákuových staníc, predajom a servisom stacionárnych vzduchových kompresorov, ďalej mobilných vzduchových kompresorov, dúchadiel, vývev a vákuových systémov, elektrických generátorov a zváračiek, zariadení pre úpravu stlačeného vzduchu ako sú sušiče, filtre, separátory oleja a vody a nadstavbové riadiace systémy kompresorových a vákuových staníc. V svojich štyroch prevádzkach ponúkame profesionálne servisné a obchodné služby, prenájom zariadení a poradenstvo.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

P.O.Box 25, Krajinská 92
821 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3621470   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€ brutto. V závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania.