Projektový manažér/ka MICE – remote office

AIM Group Prague, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojím poslaním?

Riadiť slovenské MICE projekty, komunikovať s klientmi a tým pomáhať AIM Group, aby sme boli považovaní za profesionálov, aby si nás klienti vážili a nebáli sa nám zveriť svoje projekty.

Ako Project Manager si plne zodpovedný za plánovanie, prípravu a konečnú realizáciu rôznych typov eventov na slovenskom trhu aj v zahraničí.

Prevezmeš eventové portfólio projektov 2-3 konkrétnych medzinárodných korporácií. Ide o kombináciu formátov eventov ako business travel, seminárov, advisory boardov, mítingov či konferencií a výstav, či už pre zákazníkov alebo zamestnancov klienta.

Väčšinu pracovného dňa stráviš za pracovným stolom, a to praktickým plánovaním alebo riadením zverených projektov. Vybavuješ e-mailové či telefonické otázky. Pravidelne, aktívne komunikuješ s klientami, sleduješ jeho spokojnosť a upravuješ projekt tak, aby bolo podujatie dodané včas, v požadovanej kvalite a rámci schváleného rozpočtu. Rokuješ s dodávateľmi o cenách, platbách a storno podmienkach, monitoruješ a aktualizuješ rozpočet.

Okrem priamej nadriadenej úzko spolupracuješ s ostatnými projektovými manažérmi z korporátnej divízie aj s ďalšími kolegami od EventsAIR managera napríklad až po účtovníkov. V kontakte budeš aj s kolegami z ostatných pobočiek AIM Group podľa toho, v ktorej krajine sa projekt koná. Zúčastňuješ sa pravidelných mítingov aj ďalších akcií pre zamestnancov AIM Group.

Osobne poznávaš miesta konania akcií, našich partnerov a dodávateľov služieb a navštevuješ klientov. Skrátka z času na čas vyrazíš aj mimo kancelárie či už do Prahy na poradu alebo sprevádzaš klienta po Slovensku alebo do zahraničia.

Čo potrebuješ, aby Ťa práca u nás bavila:

• Pre svoj hladký štart a príjemné fungovanie v AIM tíme potrebuješ nielen projektové skúsenosti, ale aj znalosť MICE odboru a slovenského trhu.

• Dôležitá je Tvoja ochota prevziať osobnú zodpovednosť za riadenie projektu. Budeš predĺženou rukou AIM Group na Slovensku s množstvom konkrétnych projektov, ktoré sa práve rozbiehajú. Nemáme preto veľký priestor na zaučovanie úplných nováčikov, aj keď nadšených a zapálených.

• Orientuješ sa v digitálnych platformách a nástrojoch, poznáš ich kľúčové funkcie a vieš klientovi odporučiť vhodný formát a technické riešenie jeho projektu.

• Nerobí Ti problém stanovovať priority úloh sebe aj prípadnému projektovému tímu, samostatne sa rozhoduješ a zostávaš v kľude aj keď si pod tlakom.

• Na komunikáciu s klientmi aj s partnermi potrebuješ dobrú znalosť slovenčiny a znalosti angličtiny na komunikatívnej úrovni. Znalosti ďalších jazykov – nemčina, taliančina alebo španielčina budú pre teba výhodou a môžu tvoju kariéru posunúť rýchlejšie vpred.

Na čo sa môžeš tešiť
• Hľadáme kolegu na plný pracovný úväzok, ale môžeme sa dohodnúť aj na projektovej spolupráci. Nástup je možný prakticky ihneď.

• Pracovná odmena sa u nás pohybuje podľa skúseností v rozmedzí od 1200 do 1800 EURO hrubého s 25 dňami dovolenky.

• V AIM Prague udržujeme neformálne a energické prostredie. Sme skvelí tím, vzájomne sa podporujeme a pomáhame si v prípade núdze.

• Predpokladáme remote working, prenajmeme ti miesto v co-workingovom centre v blízkosti tvojho bydliska. Prispievame na MHD.

• Pracovný čas je u nás pružný. V AIMe sledujeme odvedenú prácu, nie počet odsedených hodín. Všetci máme rodiny a svoje koníčky. Avšak tesne pred a v čase realizácie projektu musíš počítať s prácou počas večerov či víkendov.

• Radi Ťa podporíme vo vzdelávaní sa a v profesijnom raste, či už pôjde o presah do iných oddelení, Tvoju účasť na medzinárodných MICE akciách či Tvoj rozvoj prostredníctvom interného školiaceho programu.

Ak zdieľaš naše hodnoty, pošli nám svoje CV alebo LinkedIn profil a krátku referenciu Tvojho posledného MICE projektu (max 200 slov, stručne popíš, o čo išlo, za čo si bol/a zodpovedný/á, akým prekážkam si musel/a čeliť... ).

Odoslané? Do týždňa Ti dáme vedieť a pozveme Ťa na kávu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

AIM Group už viac ako 60 rokov designuje a realizuje MICE projekty. Pandémia COVIDu zmenila aj náš svet. My v AIM Group ale nespomíname nostalgicky na minulosť. Sme stále kreatívni, flexibilní a skúsení eventoví profesionáli s ťahom na bránku. S využitím moderných nástrojov sme digitalizovali mítingy a konferencie a chceme pokračovať. Kombinujeme tradičné aj trendy nástroje a chceme organizovať nezabudnuteľné, a napriek tomu udržateľné projekty. Pomôžeš nám s tým?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4532164  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac