Mechanik strojov a zariadení

AI ENGINEERS CROWD, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1050 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž strojných zariadení
Práce na zariadeniach výrobných liniek
Inštalácia vzduchových rozvodov
Zámočnícke práce
Čítanie a práca s výkresovou a technickou dokumnetáciou
Zváranie CO2 TIG
Základy práce s PC

Práca v tíme
Zamestnanecké odmeny, bonusy podľa výkonnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktujte nás len prostredníctvom E-mailu a Váš štrukturovaný životopis zasielajte na adresu: [email protected].
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.
Do mailu vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia priemyselnej výroby

Vodičský preukaz

B

Vyhl. č.718/2002 Z.z., Vyhl. 508/2009, Z.z.
Znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických schém
Technické a logické myslenie
Odolnosť voči stresu a záťaži

Flexibilita
Ochota pracovať aj nadčas v prípade potreby
Ochota cestovať v rámci SR

Naša spoločnosť vznikla za účelom poskytovať zákaznícky orientované riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Hlavným cieľom je ponúkať kvalitné služby a riešenia a v úzkom kontakte so zákazníkom dosiahnuť maximálny efekt projektu. Sme hrdí na svoju prácu.
ID: 3729723  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050 €