Logo Ai-energy s.r.o.

Obchodný zástupca - lokálne zdroje (fotovoltika)

Ai-energy s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacUvedená je mesačná fixná odmena na živnosť. Výška mesačných provízii je neohraničená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pozíciu pre akvizičného obchodníka s fixnou odmenou, férovo nastavenými KPIs a bez horného ohraničenia provízii. Navyše, odmeny k fixu za plnenie mesačných obchodných plánov a plánu aktivít.

Vysoká miera samostatnosti a podpora vo forme školení sú u nás samozrejmosťou. Skúsený tím Vám bude oporou svojimi obchodnými a technickými znalosťami.

Sme stabilná spoločnosť realizujúca komplexnú fotovoltiku pre firmy a zároveň pre domácnosti. Dlhodobo sme partnermi významných hráčov v oblasti energetiky: ZSE, SSE, VSE, Slovenské elektrártne, SPP. Ai-energy je držiteľom certifikátov ISO pre projektovanie, realizáciu a konzultačnú činnosť v oblasti obnoviteľných zdrojov.

Pracovná náplň:

  • Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (prvý kontakt s potenciálnym klientom, uzatvorenie zmluvy a následná starostlivosť)
  • Príprava kompletných cenových ponúk
  • Účasť na školeniach a pravidelných poradách
  • Reporting

Pozícia je vhodná pre aktívneho, dynamického človeka so skúsenosťami v B2B obchode, "hladného" po robení biznisu a s tým súvisiacimi províziami. U vhodného kandidáta hľadáme serióznosť a lojalitu.

Ponúkame spoluprácu formou živnosti.

  • Spolupráca s jedným z top hráčov v oblasti fotovoltiky s 12-ročným know-how
  • Mesačné odmeny pri splnení obchodného plánu (nad rámec fixnej odmeny a provízii)
  • Mesačné odmeny pri splnení plánu aktivít (nad rámec fixnej odmeny a provízii)
  • Možnosť pridelenia firemného vozidla aj na súkromné účely
  • Motivačný provízny systém
  • Firemné vzdelávanie
  • Skvelý tím kolegov

Možnosť spolupráce aj na 60 hod/mesačne. Pošlite nám svoj životopis, ideálne spolu s motivačným listom. Odpovieme všetkým uchádzačom spĺňajúcim uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel, PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

B2B obchod

Počet rokov praxe

2

  • Obchodné zručnosti a vyjednávanie
  • Reprezentatívne vystupovanie
  • Skúsenosť s akvizíciami v B2B sektore
  • Ochota vzdelávať sa
  • Lojalita a tímový duch

Pôsobíme na energetickom trhu od roku 2012. Poskytujeme komplexné
riešenia v oblasti fotovoltiky pre firemnú a retailovú klientelu na Slovensku a v okolitých štátoch.
Máme viac ako 12 rokov skúsenosti s projektovaním, realizáciou, správou, servisom a konzultačnou činnosťou v oblasti fotovoltických zdrojov energie. Vystavali sme fotovoltické zdroje (FVZ) a elektrárne (FVE) s inštalovaným výkonom viac ako 150 MWp. Okrem inej klientely realizujeme výstavbu FVZ aj pre najväčšie energetické spoločnosti v Slovenskej republike.

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
Tel.: +421948337731
E-mail: poslať životopis
ID: 4837673  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac