Elektrotechnik FVE

Ai-energy s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
2 200 EUR/mesiacUvedená výška odmeny môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností. Uvedená výška mzdy je pri spolupráci na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu elektrotechnik v oblasti fotovoltaiky.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
• Vyhotovenie káblových trás
• Zapájanie domových aj priemyselných rozvádzačov, komponentov podľa dokumentácie a zadanej objednávky
• Zapájanie a oživovanie FV meničov
• Vykonávanie servisnej činnosti

POTREBNÉ ZNALOSTI:
• Schopnosť čítať technické výkresy a elektrické diagramy/schémy zapojení
• Znalosť merania elektrických veličín (práca s multimetrom)

Práca si vyžaduje ochotu cestovať (primárne stredné a západné Slovensko). Na cestovné náklady vám budú preplácané. Pokiaľ sa jedná o väčšie zákazky s potrebou prespatia, zabezpečíme Vám primerané pohodlné ubytovanie.

Pozícia je obsadzovaná z dôvodu potreby rozšírenia tímu našich elektrotechnikov. Priestory pre elektrotechnikov máme v Topoľčanoch.

• Možnosť kariérneho a finančného rastu
• Vzdelávanie
• Príjemný kolektív a férový nadriadený
• Preplácanie dovolenky 14 dní/rok
• Práca vo vnútornom ale aj vonkajšom
• Firemné akcie a teambuildingy

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o spoluprácu s Ai-energy. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti Ai-energys s.r.o., Ružinovská 44, 821 03 Bratislava , IČO: 46 936 653, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: Sro, vložka č.: 86028/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Elektrikár, Elektromontér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

Počet rokov praxe

3

• NUTNÁ prax aspoň 3 roky na pozícii elektrikár alebo elektrotechnik
• Aktívny vodič skupiny B a ochota cestovať po Slovenskej republike
• Spôsobilosť v zmysle vyhlášky 508/2009 § 22 alebo § 23
• Schopnosť čítať technické výkresy a elektrické diagramy/schémy zapojenia
• Znalosť problematiky a predchádzajúce skúsenosti v oblasti fotovoltaiky veľkou VÝHODOU!
• Manuálna zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Pôsobíme na energetickom trhu od roku 2012. Poskytujeme komplexné
riešenia v oblasti fotovoltiky pre firemnú a retailovú klientelu na Slovensku a v okolitých štátoch.
Máme viac ako 12 rokov skúsenosti s projektovaním, realizáciou, správou, servisom a konzultačnou činnosťou v oblasti fotovoltických zdrojov energie. Vystavali sme fotovoltické zdroje (FVZ) a elektrárne (FVE) s inštalovaným výkonom viac ako 150 MWp. Okrem inej klientely realizujeme výstavbu FVZ aj pre najväčšie energetické spoločnosti v Slovenskej republike.
ID: 4432432  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac