Sales & Customer Retention Specialist

Ahoy Career

Miesto práce
Varšava, Poľsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacPrémie až do výšky 20% z ročného príjmu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj produktov spoločnosti existujúcim zákazníkom
- Vyjednávanie cien s existujúcimi zákazníkmi
- Proaktívna aktivácia a udržanie zákazníka
- Príjem prichádzajúcich objednávok
- Plnenie pridelených predajných cieľov
- Prijímanie prichádzajúcich hovorov zákazníkov
- Dodržiavanie komunikačných postupov, smerníc a zásad

- Pracovná zmluva
- Atraktívne platové ohodnotenie a bonusy ( 20% z ročného príjmu )
- Ak si na Slovensku, tak môžeš prvé 3 mesiace pracovať z pohodlia domova. Po 3 mesiacoch je nutná relokácia do Varšavy.
- Relokačný príspevok vo výške dvoch platov
- Ak už v Poľsku si, tak máš možnosť pracovať v office, hybrid,
- Súkromná zdravotná starostlivosť
- Skupinové zdravotné poistenie
- Karta na obed (mesačný dodatočný príplatok 35 € )
- Veľká nezávislosť a možnosť reálneho ovplyvňovania chodu firmy – berie sa do úvahy každý nápad
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja v rámci celej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Zamestnanecké zľavy
- Príspevok na dovolenku
- Nástroje potrebné na vykonanie práce
- Firemné teambuildingy

Ak si na Slovensku, tak môžeš prvé 3 mesiace pracovať z pohodlia domova.
Po 3 mesiacoch je nutná relokácia do Varšavy, kde ti náš klient vie poskytnúť relokačný balík vo výške 2 platov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Náš klient distribuuje kvapalné plyny (propán a bután) v 17 krajinách po celej Európe. Vo fiškálnom roku 2021 v celej Európe predali viac ako 975 miliónov galónov skvapalnených plynov. Už viac ako 135 rokov dodávajú energiu do sveta. Boli aktérmi rozvoja našej spoločnosti, ako ju poznáme dnes. Dnes ponúkajú už aj nízkouhlíkové alternatívy k rope a plynu domácim zákazníkom a podnikom, ktoré nie sú v energetickej sieti. No hoci konvenčný LPG (Liquified Petroleum Gas) má výrazne nižšie úrovne emisií uhlíka ako ropa, nie je to dlhodobá odpoveď na klimatické výzvy, ktorým čelíme.

Preto sa zaviazali spolu so zvyškom priemyslu skvapalneného plynu výrazne investovať do zvýšenia produkcie rLG (obnoviteľného skvapalneného plynu) – zdroja energie s takmer nulovými emisiami uhlíka. Tieto investície umožnia úplne pokryť dopyt po konvenčnom LPG a previesť aj zákazníkov mimo siete k udržateľnejším riešeniam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Mierne pokročilý
Obchodná analytika - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Vyjednávanie - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predaja

Počet rokov praxe

2

- Skúseností na podobnej pozícii
- Schopnosť vykonávať viacero úloh
- Tímový hráč
- Predajné a vyjednávacie schopnosti
- Vynikajúce písomné a verbálne komunikačné schopnosti
- Otvorenosť diskutovať so zákazníkmi
- Veľký dôraz na detail

Ahoy!

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český, slovenský, maďarský a rumunský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4387872  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac