Google Ads Campaign Specialist with Slovak

Ahoy Career

Miesto práce
Muranów, Varšava, Poľsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac+ mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj služieb a produktov Google Ads
- Poradenstvo zákazníkom v otázkach týkajúcich sa Google Ads vrátane: návrhov nových riešení, vyjednávania ponúk, vzdelávania v produktoch Google Ads
- Výber kľúčových slov, tvorba obsahu reklamy, rozšírenia atď. Všetko čo je spojené s prípravou PPC kampane pre Google Ads
- Práca s ďalšími nástrojmi (ako napríklad Google Analytics), ktoré budeš používať pri príprave, monitorovaní a optimalizácii kampaní
- Udržiavanie a prehlbovanie vzťahov so zákazníkmi
- Samostatná organizácia práce a plánovanie činností , určenie prioritných bodov
- Úzka spolupráca s ostatnými členmi projektového tímu
- Priebežná analýza štatistík a výsledkov z hľadiska plnenia cieľov daného klienta
- Účasť na rozvojových aktivitách, tj školenia, semináre, workshopy

- Pracovná zmluva
- Súkromná zdravotná starostlivosť
- Karta Multisport
- Relokačný balík = ubytovanie na dva mesiace zdarma
- Integračné zájazdy v Poľsku i v zahraničí
- Školenia v rámci všetkých produktov firmy Google
- Office blízko metra
- Dynamicky rozvíjajúca sa kariéra v jedinečnej organizácii, ktorá funguje v oblasti digitálneho marketingu ( projekt pre spoločnosť Google )

Hľadáme osobu, ktorá sa chce vzdelávať a zdokonaľovať v oblasti marketingu. Hlavná náplň práce je s inzertným nástrojom Google Ads.
Na začiatku pracovného pomeru je platené 4-6 týždnové produktové školenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pracuje pre najznámejší vyhľadávač na svete. Zamestnáva vo svojej pobočke okolo 200 ľudí z 8 rôznych európskych krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Analytické myslenie - Mierne pokročilý
Digitálny Marketing - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Silná vnútorná motivácia spojená s rozvíjaním tvojich schopností a vedomostí, schopnosť rýchlo sa učiť
- Veľmi dobrá organizácia vlastnej práce
- Predchádzajúce skúsenosti s Google Ads budú veľkou výhodou

Ahoy!

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český, slovenský, maďarský a rumunský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4181079  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac