Reagujte bez životopisu

Digitális Marketing Értékesítési Képviselő

Ahoy Career

A munkavégzés helye
Krakkó, Lengyelország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
kölcsönös megállapodás alapján
Bérfeltételek (bruttó)
1 420 EUR-tól/hónap+ negyedéves bónuszok 500 és 1000 EUR között

• Telefonos és e-mailes kapcsolatfelvétel az ügyféllel
• A Google Ads marketing kampányainak elemzése
• A meglévő ügyfelekkel való együttműködés a saját kijelölt portfólióján belül
• A Google Ads marketing kampányoptimalizálás
• Havi és negyedéves tervek = a KPI-k és a célok hangsúlyozása
• Értékesítési tervek megvalósítása és teljesítése
• Megpróbál új megoldásokat találni az ügyféllel, amelyek meghozzák számára a Google Ads-kampányától elvárt kívánt hatásokat = különféle teljesítménystratégiák megvalósítása
• Kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel
• Együttműködés más osztályokkal az ügyfelek problémáinak megoldása érdekében
• Részvétel a termékképzésben

Egyéb béren kívüli juttatások

• Foglalkoztatás a munkaszerződés alapján = az első szerződés egy évre szól
• Vonzó pénzügyi értékelés
• Negyedéves prémiumok
• Áthelyezési csomag = bónusz az első kifizetéshez 500 euró összegben
• Rugalmas munkaidő
• Multikulturális munkakörnyezet = 17 különböző nemzetiség
• Havi termékképzés, amely megismerteti Önt a Google Ads szolgáltatással
• Nyelvtanfolyamok
• Magán egészségügyi ellátás = kiterjed a szem és a fogorvosi ellátásra
• Multisport kártya
• Innovatív irodaterület
• A munkidőben részben biztosított táplálkozás
• Miután visszatérünk az irodába, lehetősége lesz otthona kényelméből dolgozni = jelenleg otthonról dolgozunk

Információk a kiválasztási folyamatról

Az Ön feladata az lesz, hogy felvilágosításokat adjon a mi kliensünk ügyfeleinek, akik online hirdetési Google Ads eszközt használják. Közvetlenül együttműködik egy ügyféllel a Google Ads-fiókjában, hogy megértse termékeit, elemezze kampányait és növelje befektetései megtérülését (ROI). Legalább 3 hónapig a fiókkezelője lesz, ahol közösen találunk célt a Google Ads által kínált egyéb lehetőségek megvalósításában.

Megbízó

Reklám és piackutatás

Ügyfelünk egy eredetileg amerikai vállalat, amely lengyel fióktelepén belül egy jól ismert globális keresőmotornál dolgozik. Világszerte alig több mint 60 000 embert foglalkoztat. Ez az egyik legnagyobb globális technológiai és szolgáltatói újító a komplex digitális megoldások terén a CX (ügyfélélmény) területén.

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1) és Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Digitális marketing - Alapok
Üzleti kommunikáció - Alapok

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

• Jó munkaszervezési képesség
• Jó kommunikációs készség
• Az értékesítési tervek teljesítésének hangsúlyozása
• A változások gyors adaptálása
• Elemző és kreatív gondolkodás

A cég rövid jellemzése

Olyan cég vagyunk, amely Lengyelországban nyújt munkát.

Az alkalmazottak száma

20-24 alkalmazott
ID: 4078317  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 420 EUR/hónap