Hlavný manažér pre správu budov, prenájom ubytovania, prenájom obchodných priestorov

AHM ALFA s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za oblasť technickej správy a prevádzkových služieb budovy.
Zodpovedá za kontrolu poruchových stavov, denne kontroluje a nastavuje optimálne vykurovanie, spotrebu energie.
Aktívne sa podieľa na včasnom odstraňovaní nahlásených porúch.
Koordinuje a kontroluje prácu dodávateľských firiem.
Zabezpečuje pohotovosť na objekte (prípadne sa jej zúčastňuje).

Stará sa o prenájom ubytovania - podáva inzerciu podľa potreby.
Aktívne spolupracuje s manažérom penziónu.
Pripravuje pre nájomcov nájomné zmluvy, splátkové kalendáre.
Sleduje a kontroluje dodržiavanie splatnosti nájmov.
Kontroluje dodržiavanie zmluvných podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Správca budov, prenájom obchodných priestorov

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- samostatnosť
- dôveryhodnosť
- slušné a profesionálne vystupovanie a správanie sa k zákazníkovi

Prenájom obchodných priestorov
Prenájom ubytovania
Autorizovaný predaj a servis motorových vozidiel
Spoločnosť pôsobiaca v Trenčíne
ID: 4781002  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac