Reagujte bez životopisu

Administrace a překlad maďarské mutace e-shopu Ahifi

Ahifi s.r.o.

Místo práce
Trnkova 3140, Líšeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čím se zabýváme

Jsme stabilní brněnská společnost působící na trhu od roku 2005. Zabýváme se prodejem a montáží audio komponentů do vozidel a prodejem autokosmetiky.
Působíme na trzích v České republice, Slovensku, Maďarsku a nově také v Rumunsku.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegyni či kolegu, který je český nebo slovenský rodilý mluvčí a umí perfektně maďarsky. Náplní této práce je především překlad, vyřizování příchozích objednávek z e-shopu, fakturace, telefonická a emailová komunikace se zákazníky, komunikace s vedením firmy a odpovědnost za daný úsek.

Očekáváme

  • Oceníme praxi na obdobné pozici, ale není podmínkou.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Prozákaznický přístup.
  • Znalost našeho sortimentu není nutná.

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • 3 dny Sick Days / 25 dnů dovolená.
  • Roční bonus ke dni výročí smlouvy (20.000,- čistého).
  • Občerstvení na pracovišti: káva, čaj a čerstvé ovoce.
  • Multisport karta.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Bezplatné parkování pro zaměstnance přímo u firmy.
  • Moderně zařízené pracoviště.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost si napracovat hodiny
Firemní akce
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Ivo Loula
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4813565  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc