Vyřizování objednávek na e-shopu Ahifi

Ahifi s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě čeká

Rádi bychom do naší firmy přivítali novou slečnu nebo paní na pozici objednávání zboží od zahraničních a českých dodavatelů, kde je třeba znát základy anglického jazyka, dokázat se pohybovat v objednávkových formulářích (většinou XLS), B2B a zvládnout komunikovat s dopravci a celním úřadem. Dále umět řešit požadavky našich zákazníků na emailu či telefonu a řešit vrácené zásilky. O tuto práci se nyní dělí 2 velmi schopné a milé kolegyně, které už ale potřebují tvoji pomoc.

Jaké znalosti a dovednosti by bylo fajn mít

Požadujeme:

  • Základní znalost anglického jazyka.
  • Ideálně praxi na obdobné pozici, ale není to nutné.
  • 100% spolehlivost a pevné zdraví.
  • Schopnost efektivní organizace vlastní práce.
  • Samostatnost a pro-zákaznický přístup, zákazník by měl být vždy spokojen.
  • Znalost maďarštiny velkou výhodou (výrazně vyšší nástupní plat), ale není to vůbec nutné.
  • Nástup nutný květen, nejpozději červen.

Co můžeme nabídnout

Jsme sladěný team lidí, kteří si navzájem pomáhají, je nás 18 a zakládáme si na tom, že v práci je potřebné být teamovým hráčem a na pracovišti by měla vládnout příjemná atmosféra. Nabízíme práci kousek od centra Brna v rychle rostoucí firmě, kde se k sobě chováme fair a slušně. Pracovní doba je 08:00 až 17:00. Těším se na Vás, majitel firmy Ing. Karel Šudák.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4079960  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc