Rozvozca - Kebab

Aha Trade s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 EUR/mesiac770

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme rozvozcu do prevádzky v centre Žiliny, ktorá predáva kebab. Jedná sa o dvíhanie telefónu, správne zapísanie kompletnej objednávky a samotný rozvoz k zákazníkovi. Pracovná doba je krátky-dlhý týždeň (kto nevie, tak dlhý týždeň sa pracuje pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa a v krátkom týždni sa pracuje len v stredu a štvrtok). Pracovný čas je každý deň od 10:45h do 21:30h a v piatok - sobota do 24:00h. Vhodné pre ľudí, ktorí chcú mať dlhodobo stálu prácu a až tak sa nenarobiť :) Znalosť Žiliny výhodou. Nutnosť vodičského preukazu typu B, zdravotný preukaz a prax min. 2 roky v šoférovaní. Jazdíme na VW Polo 1.4 ,r. 2013. Mzda 3,5 eur/h v čistom + tringelty (cca 70€). Životopis prosím zaslať na [email protected] alebo volaj na 0918 591 208.

- pracovný čas ktorý sa začína každý deň od 10:45 hod.
- práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

rozvozca

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Orientácia v meste Žilina
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- práca s navigáciou

Prime, Monster, Takis, Mochi, Cheetos, Youmi, Doritos a množstvo iného uleteného tovaru z celého sveta nájdeš u nás. Prevádzka Maťove akcie je pre teba ideálna voľba, ak chceš vyskúšať veci, ktoré sa u nás v bežných obchodoch nepredávajú. Tešíme sa na stretnutie s vami!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3364222  Dátum zverejnenia: 21.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiac770