Miesto práce
Aupark Košice, Námestie osloboditeľov, Košice
Termín nástupu
1.9.2023
Od 900 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravu + odmeny za predaj Mzda už zahŕňa príplatky za 2 odpracované víkendové zmeny v rámci pracovného času.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý kolektív
Príspevok na nákup pracovného odevu 50€
Príspevok na kurz hygienického minima 50€

Ak ťa ponuka zaujala, nahraj nám tvoj životopis spolu s fotkou a my sa ti ozveme.

Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemné a zdvorilé vystupovanie a komunikáciu, radosť denne pracovať s ľuďmi
Neustála snaha o poskytovanie najlepšieho servisu zákazníkom
Zmysel pre tímovú prácu a chuť sa učiť nové veci
Skúsenosti z gastro prostredia výhodou
Hygienické minimum výhodou
Vodičský preukaz B výhodou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4171035  Dátum zverejnenia: 27.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac