Reagujte bez životopisu

Predavačka do mäsa a údenín - lahôdok

AH&MH s.r.o.

Miesto práce
OD - Univerzál Galanta, Hlavná, Galanta
Termín nástupu
ihneď
740 - 900 EUR/mesiac740 € je nástupný plat. Pre šikovné pravidelne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce v Lahôdkach - mäso údeniny je predaj mäsa a údenín, mäsových výrobkov, vykladanie a preberanie tovaru, výdaj teplých jedál, práca s pokladňou.

Pracovný čas je 8 hodín denne/ 40 hodín týždenne, SOBOTY, NEDELE A SVIATKY VOĽNO!
od 6:30 do 15:00 alebo od 8:00 do 16:30 po dohode s kolegyňami na striedačku.
Obedy aj stravné lístky. Pre šikovné pravidelne odmeny.

Informácie o výberovom konaní

Prineste si so sebou životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

predavačka v potravinách

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, samostatnosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, tímová práca

Dobrý deň, dovoľte mi stručne charakterizovať našu firmu. Sme rodinná firma zaoberajúca sa spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov podľa našich domácich receptúr. Na trhu sme od roku 1991 ako Mäsovýrobňa Horváth od roku 2014 pod spoločnosťou AH&MH s.r.o. Vlastníme aj predajne mäsa a údenín v ktorých naše výrobky aj predávame a zároveň vlastníme stravovacie zariadenie formou lahôdok s domácou kuchyňou a domácimi múčnikmi.
Ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4089089  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac