Kuchár

AH GASTRO s.r.o.

Miesto práce
Pizzeria ÁČKO, Medzinárodného dňa žien, Šurany
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.6 eur/hodina (netto) + príplatky možnosť zvýšenia podľa skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš team kuchárov a možno hľadáme práve teba.
- príprava A´la Carte jedál, oslavy, svadby.
- pripravovanie teplých a studených pokrmov
- aranžovanie a dekorovanie pokrmov pred podávaním
- zodpovednosť za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
Uchádzači o túto pracovnú pozíciu by mali mať prax minimálne 5 rokov a vzdelanie v príslušnom odbore s praxou.
Profesijný životopis prosím posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Ak sa chceš naučiť novým technikám v gastronómii alebo ukázať, čo všetko dokážeš si na správnom mieste:
- hlavný pracovný pomer
- práca v kvalifikovanom prostredí
- pracovisko plne vybavené najnovšími technológiami v gastronómii
- individuálne finančné bonusy
- možnosť profesionálneho vzdelávania
Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme a vysvetlíme na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu do Reštaurácie Áčko v Šuranoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov

- vášeň pre gastro
- rozvážny, kľudnej povahy
- spoľahlivý
- svedomitý
- zodpovedný
- s viac ročnou praxou v odbore
- ambiciózny
- poriadkumilovný
- chuť učiť sa nové veci a techniky
- rodinne založený
- uprednostníme uchádzačov vo veku nad 25 rokov

Spoločnosť zaoberajúca sa reštauračnými , cateringovými službami a závodným stravovaním. Sme na trhu už 25 rokov a 11 rokov sa úspešne venujeme reštauračným službám. Neustále sa rozvíjame, zlepšujeme a rozrastáme....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3932883  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.