Pracovník internetového obchodu

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850+variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vybavovanie zákazníckych objednávok
-telefonická komunikácia
-emailová komunikácia
-spolupráca s ostatnými oddeleniami
-poskytovanie všeobecných informácií o produktoch
-riešenie požiadaviek zákazníkov
-chystanie tovaru na expedíciu
-pracovná doba od 7:30-16:00

-ponúkame rôznorodú a zaujímavú prácu
-zaškolenie a zapracovanie
-zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti

Miestom práce je naša kamenná predajňa Predeti.sk na Pestovateľskej 13 v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na začiatku bude kompletné zaškolenie pod vedením skúsených kolegov. Treba len byť aktívny, učenlivý a pracovať s nasadením. Hľadáme inteligentného, učenlivého zamestnanca – kolegu, ktorý má chuť naučiť sa niečo nové. Prácu Vás naučíme, časom dokonale spoznáte tovar a budete ho vedieť bez chýb posielať, predávať a komunikovať o ňom so zákazníkmi. Musíte však byť komunikatívny a učenlivý a pracovitý typ.

Sme dynamicky rastúcou spoločnosťou, jednotkou na trhu v dojčenskom segmente. Distribúciu a predaj dojčenského tovaru úspešných svetových značiek ako Philips Avent, Chicco, Bright Starts, Petite&Mars, Gmini, Babyono, Easywalker, valco baby, Skip Hop a mnohých ďalších zastrešujeme na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku.
Naša spoločnosť distribuuje tovar do všetkých relevantných predajných kanálov, nadnárodných sietí ako sietí drogérií, obchodných reťazcov a pokrýva celý nezávislý trh – Obchody s detským sortimentom, lekárne, hračkárstva, drogérie a iné. Súčasťou spoločnosti je prevádzkovanie vlastných maloobchodných predajní s dojčenským sortimentom na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku, prevádzkovanie najväčšieho špecializovaného eshopu, vývoj produktov privátnych značiek a starostlivosť o (budúce) mamičky a bábätká v našich materských centrách.
Počet zamestnancov: 350

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
ID: 3574105  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850+variabilná zložka