Asistent/-ka predaja a brigádnik v obchode Predeti.sk, OC Galéria Mlyny

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Štefánikova trieda, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650€ - 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie odborného poradenstva
- príprava a doplňovanie tovaru
- aranžovanie, úprava vzhľadu predajne (visual merchandising)
- udržiavanie poriadku na predajni
- inventúra

- práca na dve zmeny v stabilnej spoločnosti a príjemnom kolektíve
- zodpovedajúce platové podmienky a motivačné ohodnotenie
- kompletné zaškolenie
- práca na krátky/dlhý týždeň (od 8.30 do 20.00)
-brigádnik podľa dohody s vedúcou predajne

Informácie o výberovom konaní

- zaujíma Vás práca v dojčenskom a tehotenskom sortimente?
- máte skúsenosti s predajom a baví Vás práca s ľuďmi?
- chcete sa naučiť viac o kočíkoch, autosedačkách a trendoch v detskej móde?
- ak áno, pošlite nám Váš životopis, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- prezentovanie
- tímová práca

Sme dynamicky rastúcou spoločnosťou, jednotkou na trhu v dojčenskom segmente. Distribúciu a predaj dojčenského tovaru úspešných svetových značiek ako Philips Avent, Chicco, Bright Starts, Petite&Mars, Gmini, BabyOno, Easywalker, Valco baby, Skip Hop a mnohých ďalších zastrešujeme na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku.
Naša spoločnosť distribuuje tovar do všetkých relevantných predajných kanálov, nadnárodných sietí ako sietí drogérií, obchodných reťazcov a pokrýva celý nezávislý trh – Obchody s detským sortimentom, lekárne, hračkárstva, drogérie a iné. Súčasťou spoločnosti je prevádzkovanie vlastných maloobchodných predajní s dojčenským sortimentom na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku, prevádzkovanie najväčšieho špecializovaného eshopu, vývoj produktov privátnych značiek a starostlivosť o (budúce) mamičky a bábätká v našich materských centrách.
Počet zamestnancov: 350

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3420853   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650€ - 750