Riadenie servisného oddelenia

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 532, 905 01 Senica, okres Senica
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie servisného oddelenia
Zabezpečovanie plnenia úloh
Evidencia reklamácií, vystavovanie odborných posudkov
Komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi
Komunikácia s orgánmi SOI a ČOI
Vedenie bazárovej predajne

platobné podmienky zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam
motivačné ohodnotenie
práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
zázemie stabilnej spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky ponuky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vysoký stupeň verbálnej zdatnosti
Organizačné schopnosti
Tímový hráč
Samostatnosť
Lojálnosť
Empatia

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2858497  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: DOHODOU