Junior Nákupca / Category Manager predeti.sk, babiez

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
19.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie tovaru
- komunikácia s domácimi aj zahraničnými dodávateľmi
- jednania s dodávateľmi, riešenie obchodných podmienok
- cenotvorba
- plánovanie, sledovanie a optimalizácia zásob
- reportovanie, sledovanie obrátky a finančných ukazovateľov za pridelenú kategóriu
- výber optimálneho sortimentu v rámci pridelenej kategórie
- plánovanie akcií na podporu predaja
- návrh vystavenia tovaru

Práca v mladom dynamickom kolektíve, zamestnanecká zľava, firemné akcie, káva na pracovisku zadarmo, notebook aj na súkromné účely, možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Hľadáme procesne orientovaného človeka do teamu, ktorý sa nebojí robiť zmeny, má dobré organizačne a analytické schopnosti, je zodpovedný a vyzná sa v problematike skladového hospodárstva, ale má hlavne chuť pracovať a plniť ciele. Ovládanie programu Abra G4 je výhodou.
Ponúkame prácu v stabilnej a perspektívnej firme s príjemným kolektívom, príležitosť na sebarealizáciu, vzdelávanie a odborný rast.

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2185544  Dátum zverejnenia: 10.5.2017