Manažér servisu a dodávok ND pre poľnohospodársku techniku

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Miesto práce
Okres Rožňava
Termín nástupu
asap
1 150 EUR/mesiac1 150€ / mesačne brutto (bez doterajších skúseností) až do 1 600€ / mesačne brutto + odmeny(s praxou v odbore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracováva požiadavky zákazníkov na náhradné diely tak, aby ich zákazník obdržal v čo najskoršom možnom termíne a za čo najlepších cenových podmienok
Špecifikuje požadované náhradné diely na určené stroje a predáva ich zákazníkom
Spracováva požiadavky zákazníkov na servisné opravy strojov a organizuje prácu tak, aby boli stroje opravené v požadovanom termíne a v plnom rozsahu podľa požiadaviek zákazníkov
Vytváranie objednávok na portáloch dodávateľov zahraničných spoločností - zmluvných dodávateľov firmy
Vytváranie a vedenie došlých a vyšlých objednávok v programe SPIN
Kontrola príslušných dokladov ako sú: DL, FA, dobropisy, a ich pričlenenie k objednávkam
Zabezpečuje a optimalizuje skladové zásoby náhradných dielov, olejov a mazív
Pravidelná kontrola e-mailovej schránky a komunikácia so zákazníkmi
Spravovanie príslušnej technickej dokumentácie súvisiacej s údržbou v AJ alebo NJ
Poskytovanie služieb zákazníkom vo všetkých otázkach týkajúcich sa údržby a opráv
Podieľa sa na pracovnej pohotovosti mimo fondu pracovného času striedaním s kolegami pri sezónnych prácach
Práca s modernými mobilnými aplikáciami

Dobré pracovné podmienky
Stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
Možnosť odborného rastu a príjmov podľa výkonu a adaptácie sa do pracovného procesu
Stravné lístky v hodnote nad rámec stanovený zákonom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

znalosť konštrukcie strojov, náhradných dielov či praktické skúsenosti v oblasti ako poľnohospodárstvo a strojárstvo sú vítané, nie sú však podmienkou, ale majú vplyv na nástupný plat
znalosť cudzieho jazyka je vítaná
samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikačné schopnosti, chuť sa rozvíjať a odborne aj finančné rásť

Firma s 30 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4252714  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac