Ekonomický manažér pre obchodné a servisné oddelenie

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000 € brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za objednávky od dodávateľov aj zahraničných, prijíma a kontroluje správnosť faktúr, sleduje splatnosť dodávateľských faktúr, rieši a vybavuje reklamácie pri nekompletnej dodávke od dodávateľov, samostatne zabezpečuje dovoz tovaru od výrobcov, komunikuje s dodávateľmi (aj zahraničnými) a špedičnými spoločnosťami
- zodpovedá za vedenie skladovej evidencie, samostatne rieši, vybavuje a spracováva agendu súvisiacu so skladovým systémom SPIN, sleduje aktuálny stav skladových zásob, prijíma a eviduje tovar na sklade v účtovnom systéme SPIN a systéme CRM, aktualizuje stav pri dodávaní, odosielaní a presunoch
- zaoberá sa tvorbou cenových ponúk, aktualizuje cenové ponuky a aktívne spolupracuje s obchodnými zástupcami
- zodpovedá za reporting skladových zásob pre potreby dodávateľov a nadriadeného, eviduje a aktualizuje umiestnenia skladových zásob, aktívne sa zúčastňuje na inventúrach skladových zásob
- plnenie úloh na základe pokynov priameho nadriadeného aj mimo uvedených činností

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, sklady, fakturácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, samostatnosť, manažérske a organizačné schopnosti, proaktívny prístup
- skúsenosti z oblasti odberateľsko - dodávateľských vzťahov
- skúsenosti z prostredia poľnohospodárstva, obchodu - výhodou

Firma s 30 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4107682  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac