Servisný technik s odbornou praxou na opravy, údržbu a obsluhu poľnohospodárskej techniky

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
asap
minimálna hodinová mzda 3,80 € brutto mimo výkonu; minimálna hodinová mzda 7,20 € brutto vo výkone (minimálna mesačná mzda 750 € brutto pri cca 50% podiele vo výkone min. cca 1100 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis a oprava samohybných strojov, závesných a návesných zariadení používaných v poľnohospodárstve a stavebníctve
- odstraňovanie porúch na strojoch a zariadeniach
- opravy mechanických a elektronických závad a porúch priamo u zákazníka alebo v opravárenských dielňach zamestnávateľa s najväčšou odbornosťou so zvláštnym zreteľom na udržanie dobrého mena zastupovaných firiem a materskej firmy
- preventívna údržba strojov a zariadení
- diagnostikovanie závad
- obsluha a udržiavanie prideleného samochodného stroja určeného pre poľnohospodársku výrobu
- vykonávanie predvádzacích operácií so strojmi vyčlenenými na Demo predvádzanie podľa plánu pripraveného obchodným oddelením
- znalosť konštrukcie strojov a náhradných dielov
- poskytovanie služieb zákazníkom vo všetkých otázkach týkajúcich sa údržby a opráv
- vystupovanie so zákazníkmi ako reprezentatívna osoba
- vedenie agendy prevádzkovej spoľahlivosti, reklamácií, podkladov na fakturáciu a iných dokladov
- mimo sezónnych prác vykonáva opravárenské, údržbárske a iné pomocné práce súvisiace s predmetom činnosti zamestnávateľa a na základe pokynov nadriadeného

Miesto výkonu práce je Modrý Kameň!

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia
- dobré pracovné podmienky
- možnosť odborného rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom; kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, mechanizačné, strojárske, elektrotechnické, dopravné

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

- znalosť problematiky poľnohospodárskych a stavebných strojov
- komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- fyzická zdatnosť

Firma s 30 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3664737  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna hodinová mzda 3,80 € brutto mimo výkonu; minimálna hodinová mzda 7,20 € brutto vo výkone (minimálna mesačná mzda 750 € brutto pri cca 50% podiele vo výkone min. cca 1100 € brutto)