Marketingový riaditeľ pre styk s verejnosťou

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou pri ústnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre dynamického človeka na pozíciu marketingový riaditeľ pre styk s verejnosťou do nášho tímu, ktorého náplňou práce bude komplexné zastrešenie marketingových aktivít spoločnosti, propagácia spoločnosti a produktov, prezentácia výnimočnosti produktov verejnosti, komunikácia s obchodnými partnermi, zabezpečenie toku informácií medzi zákazníkmi a jednotlivými oddeleniami.

Náplň práce
-organizovanie a koordinovanie marketingových aktivít spoločnosti
-propagácia spoločnosti a produktov - spolupráca s médiami, organizácia prezentácií, účasť na výstavách
-získavanie spätnej väzby od zákazníkov, vylepšovanie produktov, zabezpečenie prieskumu trhu
-prehľad o aktivitách konkurencie
-analyzovanie a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových aktivít
-podieľanie sa na uvádzaní nových potravinárskych produktov na trh
-príprava a realizácia kampaní pre spotrebiteľov
-príprava prezentačných materiálov
-návrh reklamných a prezentačných materiálov
-spolupráca s obchodnými partnermi a ďalšími oddeleniami v rámci spoločnosti
-zabezpečovanie vzdelávania personálu, nastavenie a zvyšovanie image zamestnancov predajní.

-stravné lístky
-zodpovedajúce finančné ohodnotenie
-možnosť osobnostného rastu
-práca v stabilnej spoločnosti

Sme slovenskí poľnohospodári, ktorí sa rozhodli svoje domáce farmárske výrobky predávať spoločne v krátkom potravinárskom reťazci FARMFOODS za účelom priniesť výnimočné produkty z našich fariem priamo k spotrebiteľovi.
Viac informácií na www.farmfoods.sk.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia, masmediálna komunikácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť
Tvorivosť
Organizačná schopnosť
Vzťah a záujem o zdravú výživu
Znalosť potreby potenciálneho zákazníka, ktorého dané produkty oslovia
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Schopnosť pracovať v časovej tiesni
Schopnosť pracovať v tíme
Samostatnosť
Estetické cítenie
Proaktívny prístup
Skúsenosti v oblasti marketingu v potravinárstve minimálne 2 roky

Firma s 30 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3221111  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou pri ústnom pohovore