Konzultant

Agrotest Mokrance s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmozne bonusy za extra prinos pre firmu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavať nadštandardné vzťahy s klientami;
- Príprava odborných prezentácií a dobré prezentačné schopnosti;
- Schopnosť viesť obchodné stretnutia s partnermi;
- Školenie nových klientov;
- Vzťahový manažment s regionálnymi predajcami;
- Príprava podkladov, analýz pre vedenie spoločnosti

- Motivačné mzdové podmienky s možnosťou zaujímavých bonusov
- Možnosť profesného aj kariérneho rastu
- Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť práce z domu
- Firemné auto
- Laptop a mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, IT

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
IT podpora - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vynikajúce komunikačné a obchodné skúsenosti, profesionálne a sebavedomé vystupovanie;
- Precíznosť, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci;
- Vysoká miera motivácie;
- Spoľahlivosť, trpezlivosť a empatický prístup

Je poľnohospodárstvo oblasť, ktorá Ťa zaujíma? Chceš mať možnosť ovplyvniť rozvoj a rast novej spoločnosti a byť súčasťou tímu, kde uplatníš svoje odborné skúsenosti? Potom táto pozícia je práve pre Teba. Práca v rámci tejto pozície je veľmi zaujímavá a zároveň zodpovedná. Pýtate sa prečo? Máme pomerne vysoké nároky na kvalitu servisu voči našim partnerom, s ktorými si v každodennom kontakte.
AgroVIR je inovatívna softwarová spoločnosť, ktorá vyvinula a stále inovuje nezávislí software a aplikácie na správu a riadenie poľnohospodárskych spoločností. Prostredníctvom nášho software.u môžu poľnohospodári prijímať efektívnejšie rozhodnutia za kratší čas, čo môže viesť k vyšším výnosom a trvalo udržateľnému hospodáreniu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4514605  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac