Reagujte bez životopisu

Vedúci rastlinnej výroby - agronóm

AGROTERRA, spol. s r.o.

Miesto práce
Hubovo
Termín nástupu
1.5.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie, riadenie a organizovanie práce a zamestnancov na úsekoch rastlinnej výroby v rámci podnikateľskej skupiny.
- Určovanie a zabezpečovanie technologických postupov pri príprave pôdy, pestovaní, ošetrovaní, ochrane a zbere poľnohospodárskych plodín.
- Zabezpečenie správneho uskladnenia a ošetrenia skladovej produkcie rastlinnej výroby.
- Zodpovednosť za dodržiavanie agrotechnických termínov, za kvalitné vykonávanie prác v rastlinnej výrobe pri efektívnom využívaní mechanizácie.
- Zodpovednosť za efektívne využívanie pôdneho fondu.
- Zabezpečenie súladu prevádzok a činností zamestnávateľa s evidenciou v informačnom systéme ISAT.
- Spracovanie hospodárskeho plánu riadeného úseku.
- Zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických postupov.
- Spracovávanie výkazov práce riadených zamestnancov za účelom spracovania miezd, kontrola množstva a kvality práce zamestnancov, hodnotenie pracovného výkonu na účely odmeňovania.
- Zabezpečenie vedenia prevádzkovej dokumentácie.
- Požadovanie o zaradenie do ASP v pravidelných cykloch a vykonávanie odberu vzoriek.
- Zodpovednosť za dodržanie dobrých enviromentálnych a poľnohospodárskych podmienok /GAEC/ ako i podmienok krížového plnenia.
– Úzka spolupráca s mechanizačným úsekom a úsekom živočíšnej výroby.
– Sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy.
– Vypracovanie, kontrola a podávanie hlásení na orgány kontroly a podpory (UKSUP, PPA).

- motivačný mzdový systém,
– zázemie práce v stabilnej spoločnosti,
– dlhodobé uplatnenie a možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny
– pracovné nástroje a technológie zodpovedajúce požiadavkám súčasnej doby,
– otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví aj k práci zamestnancov.

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Oslovení budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Po absolvovaní telefonického dohovoru budete pozvaní na stretnutie. Výberové konanie prebieha štandardne, formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– VŠ vzdelanie, odbor poľnohospodárstvo (rastlinná výroba, agronómia),
– znalosť programu ISAT alebo SKEAGIS – výhodou,
– Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook – pokročilý/á,
– prax na podobnej pozícii výhodou,
– pozícia vhodná aj pre absolventa,
– dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť,
– zodpovednosť a dôslednosť,
– flexibilita a cieľavedomosť
- skúsenosti so zostavovaním rozpočtov a plánov

služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu
veľkoobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných
maloobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných
predaj, údržba a oprava motorových vozidiel
sprostredkovanie obchodu a služieb
predaj na trhoch, ambulantný predaj
poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
prenájom strojov a zariadení s obsluhujúcim personálom
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
ID: 3817880  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac