Špecialista v živočíšnej výrobe 2

AGROTERRA, spol. s r.o.

Miesto práce
Hubovo
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacmesačné prémie na základe výkonu a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca so zootechnikom-
- Práca v šľachtiteľskom chove oviec
- Evidencia hospodárskych zvierat - WinReg, CEHZ, PLIS
- Spolupráca s veterinárom a príslušnou RVPS, s plemenármi SR, so Zväzmi
- Tvorba kŕmych dávok pre hospodárske zvieratá
- Vykonávanie veterinárnych úkonov spolu s veterinárnym lekárom
- Označovanie hospodárskych zvierat
- Zbezpečovanie plynulej prevádzky fariem
- sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti zvierat
- Kontrolovanie činnosti podriadených zamestnacov
- Vedenie evidencie

- práca v rozvíjajúcej , stabilnej spoločnosti
- výhodné platové podmienky
- služobný telefón
- služobný počítač

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Oslovení budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Po absolvovaní telefonického dohovoru budete pozvaní na stretnutie. Výberové konanie prebieha štandardne, formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

živočíšna výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti v oblasti živočíšnej výroby a v starostlivosti o hospodárske zvieratá

služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu
veľkoobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných
maloobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných
predaj, údržba a oprava motorových vozidiel
sprostredkovanie obchodu a služieb
predaj na trhoch, ambulantný predaj
poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
prenájom strojov a zariadení s obsluhujúcim personálom
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
ID: 3817798  Dátum zverejnenia: 20.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac