Riaditeľ obchodnej prevádzky

AGROSPA s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
878 EUR/mesiacvariabilná zložka, výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný a technický typ a baví Ťa práca s ľuďmi? Ak áno, a máš ochotu sa učiť nové veci, tak hľadáme práve Teba!
Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B a komunikačné schopnosti sú nutnosťou.
Nemusíš byť expert, u nás sa to naučíš, stačí chcieť. Zodpovednosť a etika je u nás samozrejmosťou.
Sme firma pôsobiaca na strednom Slovensku v oblasti predaja náhradných dielov na poľnohospodársku techniku, ložísk, klinových remeňov a príslušenstva.
Expandujeme, potrebujeme Tvoju pomoc!
Našim cieľom je stať sa jedným najsilnejších predajcov náhradných dielov v regióne s najväčším množstvom skladových zásob. V čase sezóny sme u nás svojim zákazníkom k dispozícii aj soboty.
Ak sa chceš stať súčasťou skvelého tímu na novej obchodnej prevádzke, si u nás vítaný! Pokiaľ máš záujem osobnostne rásť, čeliť novým výzvam, stať členom výborného kolektívu a dobre si zarobiť, neváhaj a príď k nám.
Práce sa obávať nemusíš, do všetkého Ťa podrobne zaučíme a kedykoľvek Ti radi pomôžeme. Patríme medzi top firmy v našom regióne, nakoľko naša práca je aj naším poslaním.

Náplň práce:
Rozdelenie a zadelenie pracovných činností
Kontrola evidencie objednaného chýbajúceho tovaru na sklad aby sa zabránilo vzniku situácií, že predaný a chýbajúci tovar nebol doobjednaný.
Nastavovanie a kontrola cenníkov sortimentu.
Dohliadanie na správne dodržiavanie stanovených pracovných postupov.
Dohliadanie na správne vedenie vybavovania reklamácií.
Získavanie nových zákazníkov osobnými návštevami, telefonickým a mailovým kontaktom
Vybavovanie cenových ponúk
Evidencia a zodpovednosť za stav finančnej hotovosti v pokladni, odvod dennej tržby podľa návodu.
Vyhotovovanie a sledovanie štatistík.
Predaj obchodného tovaru
Obsluhovanie zákazníka
Vybavovanie dopytov
Odborné poradenstvo pri predaji
Vybavovanie mailov
Dvíhanie telefonátov
Objednávanie tovaru
Kontrola a evidencia všetkých platných zákonov, predpisov, BZOP, požiarna ochrana...
Zabezpečenie vykonania všetkých potrebných prehliadok, dátumov revízií atď.

práca v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008
trvalý pracovný pomer
možnosť kariérneho rastu
priateľský pracovný kolektív

Vaše životopisy zasielajte mailom spolu s motivačným alebo sprievodným listom. Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny prístup, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme i samostatne, ochota sa učiť,

Spoločnosť AGROSPA s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2008 v oblasti predaja náhradných dielov na poľnohospodársku techniku. Zaoberáme sa tiež predajom záhradného a lesníckeho sortimentu, ručného náradia, pracovného odevu a podobne.
Hlavným cieľom firmy je pomoc pre zákazníkov a odberateľov udržať ich stroje a zariadenia vo výbornom a funkčnom stave a vždy zabezpečiť čo najrýchlejšie možné dodanie kvalitných náhradných dielov a služieb. Taktiež si kladieme za prioritu umožniť svojim zamestnancom možnosť profesionálneho rastu a zabezpečiť skvelé prežitie a budúcnosť produktívnych pracovníkov spoločnosti.
Je pre nás dôležité byť vzorom úspechu pre širokú verejnosť a podporovať zamestnanosť v našom meste a regióne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4185011  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac